AktualnościTomasik: Zrobimy wszystko, aby wygrać

Tomasik: Zrobimy wszystko, aby wygrać

– Każdy sobie zdaje sprawę z tego, jak ważny to jest mecz. Wszystko leży w naszych rękach. Jeśli wygramy te trzy ostatnie spotkania, to będziemy mistrzami Polski – mówi przed meczem z Legią Warszawa Piotr Tomasik.

– Presja zawsze była, jest i będzie. Musimy sobie z nią poradzić i przygotować do tego meczu jak najlepiej. Każdy musi być zaangażowany na sto procent i zagrać bardzo dobre zawody, jeśli chcemy wygrać z Legią. Każdy będzie musiał się sporo natrudzić – nie ukrywa lewy obrońca Jagi, przyznając, że Żółto-Czerwonych czeka w niedzielę sporo pracy w defensywie.

– Analiza jeszcze przed nami, ale wiadomo, jak silną ofensywą dysponuje Legia. Trener z pewnością pokaże nam sposób na to, jak mamy grać, i będziemy musieli całą drużyną przeciwstawić się atakowi rywali – tłumaczył „Tomas”, którego zdaniem historia meczów Jagi z Wojskowymi przed niedzielnym pojedynkiem nie ma większego znaczenia. Po raz ostatni Żółto-Czerwoni pokonali Legię w lutym 2015 roku, a ostatnie domowe zwycięstwo miało miejsce jeszcze w 2009 roku.

– Jesteśmy na takim etapie rozgrywek, że to, co było w przeszłości, nie ma znaczenia. To co było, już się nie liczy. Musimy wygrać to spotkanie i dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało – zakończył Tomasik.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00