AktualnościCernych: Musimy poprawić skuteczność

Cernych: Musimy poprawić skuteczność

– Jedziemy do Niecieczy po przełamanie. Musimy w końcu strzelić tam gola i wygrać niedzielne spotkanie. Zostały nam ostatnie dwa mecze i musimy zdobyć komplet punktów, jak chcemy powalczyć o mistrzostwo – mówi przed niedzielnym meczem z Bruk-Bet Termalicą Fiodor Cernych.

Litwin w meczu z Legią był o krok od strzelenia zwycięskiej bramki. Raz jednak przegrał pojedynek z Arkadiuszem Malarzem, a w drugiej sytuacji uderzył około 20 centymetrów nad poprzeczką bramki Wojskowych. Skrzydłowy Jagi nie ukrywa, że Żółto-Czerwoni muszą w dwóch ostatnich meczach poprawić swoją skuteczność.  

– Jak zdobywasz bramki, to częściej wygrywasz mecze. Nam tego zabrakło w dwóch ostatnich spotkaniach, przez co zdobyliśmy w nich tylko jeden punkt. Musimy to poprawić, dlatego pracowaliśmy nad tym na ostatnich treningach. Mam nadzieję, że to przyniesie skutek – tłumaczył kapitan reprezentacji Litwy, który nie zamierza zwracać uwagi na słabszą formę niedzielnego rywala w rundzie finałowej obecnego sezonu.

– Wszyscy wiemy, że Bruk-Bet Termalica to dobry zespół. Każdy mecz jest inny, ale my musimy patrzeć tylko na swoją grę i zagrać jak najlepiej, aby odnieść zwycięstwo – zaznaczał Cernych, który przyznał, że Jagiellończycy w trakcie tzw. „multiligi” nie będą patrzeć na to, co będzie się działo na innych stadionach. – Trzeba się od tego odciąć i skupić się na tym, co tylko od nas zależy – zakończył skrzydłowy Jagi.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00