AktualnościWyjazdowa porażka AP Jagiellonia 2002

Wyjazdowa porażka AP Jagiellonia 2002

Piłkarze AP Jagiellonia z rocznika 2002 przegrali na wyjeździe z MOSiR Grajewo 1:2 w meczu Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Jedynego gola dla Jagi strzelił Maciej Kozłowski.

– Jest to dla nas przykra porażka, gdyż po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0, po tym jak w 17. minucie po ładnym prostopadłym podaniu Maciejuka sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Maciej Kozłowski – opowiadał trener Andrzej Ambrożej.

– Po kwadransie walki i chaosu na boisku opanowaliśmy sytuację i zdobyliśmy prowadzenie, a następnie mogliśmy co najmniej dwukrotnie podwyższyć wynik. Druga połowa zaczęła się od naszego marazmu. Gospodarze zaczęli grać aktywniej i agresywniej, natomiast nam przytrafił się błąd w środkowej strefie boiska, zła ocena bramkarza przy wyjściu do piłki i rywale doprowadzili do wyrównania, dostając wiatru w żagle. W 67. minucie ponownie zanotowaliśmy łatwą stratę piłki, dzięki czemu gospodarze wyszli z kontrą, którą również zamienili na bramkę – kontynuował szkoleniowiec AP Jagiellonia 2002.

– My tak naprawdę obudziliśmy się dopiero na pięć minut przed końcem. Zaczęliśmy walczyć i w doskonałej sytuacji do wyrównania Żukowski trafił w słupek, a dobitka Masłowskiego była niecelna. Gospodarze wygrali po wielkiej walce, której nam trochę zabrakło. Widać było w naszych szeregach brak świeżości po weekendowym turnieju w Holandii – podsumował trener Ambrożej.

Liga wojewódzka juniorów młodszych (2000):
MOSiR Grajewo – AP Jagiellonia II Białystok (2002) 2:1 (0:1)

Bramka dla Jagi: Kozłowski 17’.

AP Jagiellonia: Chojnacki – Jurczak, Tynkieicz, Zukowski, Prużanin, Polak (70’ Newel), Bieliński (63’ Kondraciuk), Masłowski, Maciejuk (50’ Dojlida), Łupiński (60’ Bobkiewicz), M. Kozłowski (75’ Starosta)

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00