AktualnościDrągowski: Moje serce bije dla Białegostoku i Jagiellonii

Drągowski: Moje serce bije dla Białegostoku i Jagiellonii

– Życzę chłopakom mistrzostwa. Ich wygrana będzie też moją wygraną. Jestem stąd, moje serce bije dla Białegostoku i Jagiellonii. Mam nadzieję, że w niedzielę da się wykręcić fajny wynik i wszyscy będziemy mieli powody do świętowania – mówi Bartek Drągowski, który aktualnie trenuje z drużyną Michała Probierza, by dobrze przygotować się do Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Bartek mimo odległości i swoich zajęć cały czas pozostawał w temacie i śledził poczynania swoich kolegów z Jagiellonii. – We Włoszech jest polska telewizja, więc nie mam problemów ze śledzeniem meczów Jagi. Ostatnio nawet przed debiutem siedziałem i oglądałem mecz w szatni (śmiech) – mówi uśmiechnięty golkiper Fiorentiny.

Drążek ma też swoją teorię na temat dobrych wyników zespołu. – Wystarczyło, że odszedłem i od razu Jagiellonia zaczęła dobrze grać (śmiech). A tak na poważnie, to wyniki nie są dla mnie żadnym zaskoczeniem. Zespół potrzebował stabilizacji i spokoju. Po sezonie, w którym zajęliśmy trzecie miejsce odeszło od nas wielu zawodników i trudno było nam się szybko zreorganizować. Na dobrą grę i budowę zespołu potrzebny jest czas. Moje słowa potwierdza ten sezon. Zespół został wzmocniony, nikt nie odszedł i jest super – tłumaczy wychowanek Jagiellonii.

Młody bramkarz ma nadzieję, że w niedzielny wieczór wszyscy będziemy mieli wiele powodów do zadowolenia. – Życzę chłopakom mistrzostwa. Ich wygrana będzie też moją wygraną. Jestem stąd, moje serce bije dla Białegostoku i Jagiellonii. Mam nadzieję, że w niedzielę uda się wykręcić fajny wynik – przekonuje Drążek.

– Do zobaczenia na meczu! Wszyscy w barwach. Widzimy się na Ultrze! – zakończył w swoim stylu Bartek Drągowski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00