AktualnościDwa sparingi na obozie w Grodzisku

Dwa sparingi na obozie w Grodzisku

Nie jeden, a dwa sparingi będą mieli w trakcie tygodniowego zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim piłkarze Jagiellonii Białystok. Do wcześniej zaplanowanego meczu kontrolnego z cypryjskim AEK Larnaka dołączyło spotkanie ze Stilonem Gorzów Wielkopolski.

Żółto-Czerwoni na obóz w Grodzisku wyjadą po poniedziałkowym treningu. Na zgrupowaniu nasi zawodnicy będą trenować dwa razy dziennie, a już dzień po przybyciu na miejsce zmierzą się z Cypryjczykami z Larnaki. Ten mecz zostanie rozegrany we wtorek o godzinie 18:00 w Opalenicy. AEK Larnaka to aktualny wicemistrz Cypru, który w swoim składzie ma kilku doświadczonych Hiszpanów (Ander Murillo, Javier Garrido i Juanma Ortiz), a także znanych z występów w Ekstraklasie Macedończyka Ivana Trickovskiego oraz Czarnogórca Vladimira Boljevicia.

Dwa dni później z kolei rywalem Żółto-Czerwonych będzie Stilon Gorzów Wielkopolski, który w efektownym stylu wygrał swoją grupę IV ligi i w przyszłym sezonie będzie beniaminkiem w III lidze. Ten mecz zostanie rozegrany w Grodzisku Wielkopolskim.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00