AktualnościKelemen: Cieszę się, że wciąż jestem częścią tego zespołu

Kelemen: Cieszę się, że wciąż jestem częścią tego zespołu

– Jestem zadowolony, że mogę kontynuować swoją karierę w Jagiellonii. Ostatni rok był bardzo fajny. Pracować z takim zespołem, jaki tu się stworzył, to sama przyjemność. Dlatego cieszę się na myśl o dalszej współpracy z tymi zawodnikami i nowym sztabem szkoleniowym – mówił bramkarz Jagiellonii, Marian Kelemen, który w sobotę podpisał nowy roczny kontrakt z naszym klubem.

– Żyje mi się tutaj bardzo dobrze. Miasto jest ładne i przyjemne do życia, bo i powietrze jest czyste. Zarówno mi, jak i całej mojej rodzinie, żyje się tu spokojnie, a to jest dla mnie niezwykle ważne. Dzięki temu też można się w pełni skoncentrować na piłce nożnej i drużynie, co później przynosi dobre efekty na boisku – kontynuował słowacki golkiper.

Po zdobyciu wicemistrzostwa Polski Żółto-Czerwoni mieli niewiele ponad tydzień wolnego, a już od kilku dni przygotowują się do meczów w Lidze Europy, które czekają już ich za kilkanaście dni. – Zawodnicy zawsze czekają na te europejskie puchary, aczkolwiek prawdą jest, że tego odpoczynku po zakończonym sezonie praktycznie nie mieliśmy. Tydzień to za mało, ale trzeba się przełamać i skoncentrować na dalszej pracy, aby przygotować się do tych pierwszych spotkań – tłumaczył doświadczony Słowak.

Pod wodzą nowego trenera, Ireneusza Mamrota, nasi zawodnicy bardzo szybko weszli w wir intensywnej pracy, która ma przynieść odpowiednie efekty w zbliżającym się sezonie. – To jest normalne. Każdy trener ma swoje metody, do których trzeba się przystosować. Wiadomo, że zawsze potrzeba czasu, żeby do czegoś się przyzwyczaić, ale na razie jest dobrze i mam nadzieję, że jako zespół będziemy spisywać się tak, jak w zeszłym sezonie, i osiągniemy kolejne sukcesy – zakończył Marian Kelemen.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00