AktualnościZgrupowanie w Grodzisku skrócone

Zgrupowanie w Grodzisku skrócone

Nie w poniedziałek, a już w sobotę piłkarze Jagiellonii zakończą zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim i wrócą do Białegostoku. Jest to spowodowane wyprawą do Gruzji na czwartkowy mecz I rundy eliminacji Ligi Europy z Dinamem Batumi.

Po kilku dniach spokojnej, choć ciężkiej pracy i rozegraniu dwóch meczów sparingowych – z AEK Larnaka (0:1) i Stilonem Gorzów (6:0) – podopieczni Ireneusza Mamrota już w sobotę wrócą na Podlasie. W niedzielę Żółto-Czerwoni będą mieli wolne, a trenować będą w poniedziałek i wtorek.

Również we wtorek planowana jest podróż naszej drużyny do Warszawy, skąd w środę uda się ona do gruzińskiego Kutaisi. Szczegółowy plan wyprawy jeszcze może się zmienić. Po dotarciu na miejsce, jeszcze tego samego dnia, odbędzie się tradycyjny trening na arenie rozgrywania spotkania – stadionie Ramaza Szengelii, a także przedmeczowa konferencja prasowa. 

Przypomnijmy, że mecz wyjazdowy Jagiellonii z Dinamem Batumi zostanie rozegrany w czwartek 29 czerwca o godzinie 18:00 czasu polskiego (20:00 czasu lokalnego).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00