AktualnościFROŁOW: CHCEMY GODNIE REPREZENTOWAĆ GRUZJĘ

FROŁOW: CHCEMY GODNIE REPREZENTOWAĆ GRUZJĘ

– Jesteśmy dobrze przygotowani do tego spotkania. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do tego, aby jutro wieczorem godnie reprezentować Gruzję w europejskich pucharach – mówi przed meczem z Jagiellonią trener Dinama Batumi, Konstantin Frołow.

– Nie przejmujemy się kłopotami, które mamy w lidze. Dobrze poznaliśmy naszego przeciwnika. Wiemy, jakie ma słabości. Jagiellonia to z pewnością silny zespół, w którym każda formacja jest obsadzona bardzo dobrze, szczególnie w ofensywie – kontynuował ukraiński szkoleniowiec, który będzie miał okazję spotkać się z dwoma rodakami występującymi w Jagiellonii – Tarasem Romanczukiem i Dmytro Chomczenowskim. – Taras Romanczuk to bardzo dobry zawodnik, na którego będziemy musieli zwrócić uwagę – nie ukrywał Frołow.

Czwartkowy mecz zostanie rozegrany nie w Batumi czy Kobuleti, gdzie występuje w lidze Dinamo, ale w Kutaisi. – Gdyby mecz był w Batumi, kibice z pewnością byliby naszym dwunastym zawodnikiem. Trudno powiedzieć, żeby miejscowi kibice nas wsparli, ale wierzę, że jutro przyjedzie spora grupa naszych sympatyków z Batumi i będzie naszą siłą – podkreślił Frołow.

Bojowego nastawienia nie ukrywa kapitan Dinama, Temuri Szonia. – To mecz Ligi Europy, więc trudno nie być w nastroju do walki. To będzie trudne spotkanie przeciwko silnemu przeciwnikowi, ale zrobimy wszystko, aby awansować do kolejnej rundy – zaznaczył dwukrotny reprezentant Gruzji.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00