AktualnościU-17: Porażka Polski z Norwegią, cały mecz Pankiewicza

U-17: Porażka Polski z Norwegią, cały mecz Pankiewicza

Reprezentacja Polski do lat 17 przegrała z Norwegią 0:1 w pierwszym meczu rozgrywanego w Islandii turnieju Nordic Cup. Całe spotkanie w barwach Biało-Czerwonych rozegrał obrońca Jagiellonii, Szymon Pankiewicz.

Młodzi Polacy jedynego gola stracili na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy, gdy Wiktora Bieńka pokonał Runar Hauge. Nowy obrońca Jagiellonii Szymon Pankiewicz spędził na boisku pełne 80 minut, grając na prawej stronie defensywy.

Kolejne spotkanie Biało-Czerwoni zagrają we wtorek, a ich rywalem będzie drużyna Irlandii Północnej.

W Islandii ostatecznie nie ma Bartosza Bidy i Mikołaja Nawrockiego, którzy również otrzymali powołanie na ten turniej.