AktualnościU-17: Wysoka wygrana Polaków, 40 minut Pankiewicza

U-17: Wysoka wygrana Polaków, 40 minut Pankiewicza

Reprezentacja Polski do lat 17 pokonała Irlandię Północną 4:1 w swoim drugim meczu turnieju Nordic Cup rozgrywanego w Islandii. 40 minut w tym spotkaniu rozegrał obrońca Jagiellonii, Szymon Pankiewicz.

Po skromnej porażce z Norwegią 0:1, we wtorek młodzi Polacy w pełni zdominowali swojego rywala. Wszystkie cztery gole dla Biało-Czerwonych strzelił napastnik Atalanty Bergamo, Olaf Kobacki. Szymon Pankiewicz wyszedł w tym meczu w podstawowym składzie, a w przerwie został zastąpiony przez Jowina Radzińskiego.

W ostatnim spotkaniu fazy grupowej reprezentacja Polski zagra w czwartek z Islandią.