AktualnościGostomski pomógł w wygranej, czyli bilans wypożyczonych

Gostomski pomógł w wygranej, czyli bilans wypożyczonych

W miniony weekend z dobrej strony pokazał się Hubert Gostomski, który po raz kolejny miał udział w wygranej Radomiaka. Ponadto sezon rozpoczął się w III lidze, dokąd jest wypożyczonych kilku naszych zawodników.

Korona Kielce
Maciej Górski rozegrał 69 minut w spotkaniu z Arką Gdynia. „Górala” w drugiej połowie zmienił Soriano. „Złocisto-Krwiści” zremisowali w Gdyni z Arką 0:0.

Sandecja Nowy Sącz
Jonek Straus obejrzał z ławki rezerwowych pierwszą wygraną Sandecji w Ekstraklasie. „Sączersi” pokonali Jagiellonię w Białymstoku 3:1.

Paweł Olszewski (90 minut), Patryk Klimala i Karol Mackiewicz (obaj po 45 minut) zagrali w spotkaniu z Olimpią Grudziądz. Na boisku nie pojawił się Luka Asatiani. Suwalczanie przegrali na wyjeździe 0:2.

Pogoń Siedlce
Dawid Polkowski rozegrał 90 minut w spotkaniu z Odrą Opole. Jego drużyna uległa beniaminkowi Nice I ligi 1:2.

Miedź Legnica
Rafał Augustyniak zaliczył 90-minutowy występ w meczu z GKS-em Katowice. Jego drużyna rzutem na taśmę uratowała remis z „GieKSą” 1:1.

Radomiak Radom
Hubert Gostomski rozegrał 90 minut w spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg. Nasz golkiper skapitulował tylko raz, a radomianie wygrali na wyjeździe 3:1.

Tur Bielsk Podlaski
Mateusz Maliszewski wystąpił w meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Środkowy obrońca spędził na boisku 90 minut, a beniaminek przegrał w debiucie 0:1.

Patryk Koncewicz zagrał w spotkaniu z ŁKS-em Łomża. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii pojawił się na boisku w 65. minucie. Zambrowianie wygrali 1:0.

Widzew Łódź
Bez Mateusza Ostaszewskiego i Marcina Pigla (obaj spędzili mecz na ławce rezerwowych) łodzianie ulegli Victorii Sulejówek 1:2.