AktualnościPiłkarze Śląska o meczu z Jagą

Piłkarze Śląska o meczu z Jagą

W sobotę Śląsk zremisował przy Słonecznej z Jagiellonią 1:1. Oto co po spotkaniu powiedzieli zawodnicy gości.

Piotr Celeban: W pierwszej połowie byliśmy świadkami „piłkarskich szachów”. Żadna z drużyn nie stworzyła stuprocentowej sytuacji. Przez pierwszych kilka minut drugiej połowy siedzieliśmy jeszcze w szatni i dostaliśmy bramkę. Po tym golu Jagiellonia w następnych 15-20 minutach stworzyła kilka sytuacji i mogła podwyższyć wynik. Trafili w słupek i jeden z ich zawodników mógł strzelić bramkę głową. Trzeba szanować ten punkt, szczególnie z uwagi na to, że ostatnio straciliśmy bramki w doliczonym czasie gry. Dziś Jagiellonia też miała dużo stałych fragmentów gry. Zremisowaliśmy i jest nadzieja, że w kolejnym meczu może być jeszcze lepiej – wrócą kontuzjowani zawodnicy i będziemy w stanie grać na wyższym poziomie. Stadion w Białymstoku jest fajnym obiektem z równą murawą, ale gdy pada deszcz to trawa się odrywa i stąd wyniknęło kilka naszych błędów przy zagrywaniu piłki.

Jakub Wrąbel: Obie drużyny miały okazje. Brakuje nam wygranej, która dodałaby nam wiary w siebie. Kolejny raz nie zgarnęliśmy pełnej puli. Fajnie byłoby w końcu zagrać na zero. Jest progres i to nas cieszy. Dzisiaj gra w środku pola dobrze wyglądała i możemy pozytywnie patrzeć w przyszłość.

Igors Tarasovs: Nasza sytuacja kadrowa nie była najlepsza. W drużynie jest sporo kontuzji. Samo spotkanie kosztowało nas sporo sił. Mimo tego pracujemy cały czas, aby gra wyglądała jeszcze lepiej. Z dzisiejszego wyniku możemy być zadowoleni. teraz jedziemy dalej. Fajnie było wrócić na stare śmieci, do dawnych znajomych.