AktualnościKolejny gol Augustyniaka, czyli bilans wypożyczonych

Kolejny gol Augustyniaka, czyli bilans wypożyczonych

We wtorek i środę Jagiellończycy wypożyczeni do klubów z niższych klas rozgrywali kolejne mecze ligowe. Najlepiej spisali się Rafał Augustyniak i Hubert Gostomski. Ten pierwszy strzelił gola, a drugi kolejny raz zachował czyste konto. Poza nimi wygrane świętowali Dawid Polkowski, Patryk Koncewicz i Marcin Pigiel.

GKS Tychy
Bez Pawła Kaczmarczyka tyszanie przegrali w Olsztynie ze Stomilem 0:2.

Pogoń Siedlce
Dawid Polkowski zaliczył 11-minutowy występ w spotkaniu ze Stalą Mielec. Siedlczanie wygrali na wyjeździe 3:2.

Miedź Legnica
Rafał Augustyniak był jednym z bohaterów meczu w Suwałkach. W 9. minucie strzelił gola, a później obejrzał również żółtą kartkę. „August” spędził na boisku 90 minut, a „Miedzianka” wygrała na wyjeździe 2:0.

Paweł Olszewski (45 minut), Patryk Klimala (45 minut) i Karol Mackiewicz (19 minut) wystąpili w meczu z Miedzią Legnica. Suwalczanie przegrali 0:2.

Radomiak Radom
Hubert Gostomski po raz kolejny zachował czyste konto w tym sezonie. Jego zespół wygrał z ROW-em Rybnik 1:0.

Widzew Łódź
Marcin Pigiel rozegrał 90 minut i obejrzał żółtą kartkę w starciu z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Widzew wygrał na wyjeździe 2:0.

Patryk Koncewicz rozegrał 15 minut w spotkaniu z Victorią Sulejówek. Wychowanek naszej akademii zmienił na kwadrans przed końcem spotkania Mateusza Jastrzębskiego. Zambrowianie wygrali 3:1.

Tur Bielsk Podlaski
Mateusz Maliszewski (90 minut) i Patryk Niemczynowicz (16 minut) wystąpili w meczu z Polonią Warszawa. Beniaminek III ligi przegrał przed własną publicznością ze spadkowiczem z II ligi 0:4.