AktualnościSheridan: Odpowiedzialność biorę na siebie

Sheridan: Odpowiedzialność biorę na siebie

– To jest frustrujące. Przegraliśmy mecz, w którym powinniśmy wysoko wygrać. Biorę na siebie odpowiedzialność za tę porażkę, bo wiem, że powinienem dzisiaj coś strzelić – powiedział po meczu z Piastem napastnik Jagi, Cillian Sheridan.

W sobotę Jaga stworzyła sporo dogodnych sytuacji. – To jest bardzo frustrujące, a ja chyba jestem najbardziej sfrustrowany. Wiem, że dzisiaj powinniśmy wygrać, a ja powinienem coś strzelić. Tak się jednak nie stało, dlatego cała odpowiedzialność biorę na siebie – podsumował irlandzki napastnik.

Kolejny raz Jagiellonia traci punkty po dobrym spotkaniu. – To jest dla mnie niezrozumiałe. Przecież w Szczecinie, czy Kielcach prezentowaliśmy się słabo, mieliśmy niewiele okazji, a potrafiliśmy to wygrać. W spotkaniach z Sandecją, ze Śląskiem, czy z Piastem nasza gra wyglądała dużo lepiej. Tworzyliśmy okazje, ale brakowało skuteczności. Brakuje nam tej skuteczności, która w poprzednim sezonie dała nam sukces w postaci wicemistrzostwa – dodaje „Sheri”.

Pomimo niepowodzenia były atakujący Celtiku widzi pozytywy. – W ostatnich meczach pokazaliśmy dobry, ofensywny styl. Niestety, szwankowała skuteczność. Musimy jednak kiedyś się odblokować, bo gramy naprawdę nieźle i widowiskowo. Obyśmy już za dwa tygodnie zgarnęli cenne punkty – zakończył Cillian Sheridan.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00