AktualnościLWJM: AP Jagiellonia 2002 remisuje po szalonej końcówce

LWJM: AP Jagiellonia 2002 remisuje po szalonej końcówce

Drużyna AP Jagiellonia z rocznika 2002 zremisowała z AP Talent Białystok 1:1 w szlagierowym meczu 6. kolejki Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Jedynego gola dla Żółto-Czerwonych strzelił w ostatniej minucie spotkania Gabor Żukowski.

– W dzisiejszym meczu na szczycie ligowej tabeli najwięcej było walki w środku pola, za to sytuacji do strzelenia bramki z obu stron brakowało – opowiadał trener Andrzej Ambrożej.

– Mecz lepiej rozpoczął zespół gości, który wysoko nas zaatakował, ale nie przełożyło się to na okazje bramkowe. Później gra się wyrównała i podobnie było też w drugiej części gry aż 77. minuty, kiedy to goście wykorzystali nasz błąd i wyprowadzili kontratak, po którym Bartosz Jurczak zagrał piłkę ręką w polu karnym. Sędzia podyktował rzut karny, a rywale go zamienili na gola. W samej końcówce szczęście się jednak do nas uśmiechnęło, gdy po strzale Gabora Żukowskiego bramkarz nie zdołał utrzymać piłki w rękach i ta wtoczyła się do bramki. Podsumowując, był to trudny, twardy mecz z obu stron, zakończony sprawiedliwym remisem – powiedział szkoleniowiec AP Jagiellonia 2002.

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2001) – 6. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok (2002) – AP Talent Białystok 1:1 (0:0)

Bramki: Żukowski 80’ – Duchnowski 77’ (k.)

AP Jagiellonia: Chojnacki (25’ Jurewicz) – Prużanin, Jurczak, Żukowski, Jarosz (70’ Weremijewicz) – Polak (60’ J. Kozłowski), Masłowski, Bieliński, Łupiński, Maciejuk – Dojlida (55’ M. Kozłowski).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00