Aktualności16 goli w meczu AP Jagiellonia 2005!

16 goli w meczu AP Jagiellonia 2005!

Niecodzienny wynik padł we wtorkowym meczu AP Jagiellonia 2005 w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy. Podopieczni Łukasza Tupalskiego i Rafała Kucharczyka wygrali z Jastrzębiem Knyszyn 10:6.

Choć trenerzy Żółto-Czerwonych mieli do postawy swoich zawodników sporo zastrzeżeń, na uwagę z pewnością zasługuje gra Maćka Jaroszuka i Dominika Dyśki, którzy strzelili w tym spotkaniu po cztery gole.

– Już w pierwszej minucie gry objęliśmy prowadzenie i wydawało się, że będzie tylko kwestią czasu, kiedy zdobędziemy kolejne bramki. Jednak to, co zaczęło się dziać po upływie kwadransa tego meczu,  chyba nikt się nie spodziewał. Tak beztroskiej gry w wykonaniu naszej drużyny jeszcze nie widziałem od początku pracy z tym zespołem. Do przerwy przegrywaliśmy 3:5, a skończyło się naszą wygraną 10:6. Było to fatalne spotkanie, jeśli chodzi o naszą grę w defensywie. Musimy jak najszybciej wyciągnąć odpowiednie wnioski i pracować, aby takie spotkania nam się już nie przydarzyły – podsumował trener Łukasz Tupalski.

II Liga Wojewódzka Trampkarzy (2003) – 4. kolejka:
AP Jagiellonia II Białystok (2005) – Jastrząb Knyszyn 10:6 (3:5)

Bramki dla Jagi: Jaroszuk x4, Dyśko x4, Korol, Gęgotek.

AP Jagiellonia: Karol Guziejko, Karol Lenczewski, Adrian Supronowicz, Piotr Radłowski, Grzegorz Haraburda, Michał Bakier, Szymon Baran, Maciek Jaroszuk, Wiktor Gęgotek, Dawid Żakiewicz, Aleks Kuźma, Kacper Korol, Hubert Milewski, Dominik Dyśko.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00