AktualnościCzekając na szlagier, czyli w prasie o Jadze

Czekając na szlagier, czyli w prasie o Jadze

W czwartkowej prasie coraz więcej o nadchodzącym spotkaniu z Legią. Piotr Wlazło zapowiada, że nikt nie pęka w naszym zespole, a biletów coraz mniej w kasach.

Kurier Poranny
Z Legią bez strachu. – Ciężko powiedzieć, czego nam brakuje. Może wyrachowania? Szkoda, bo mieliśmy sytuacje, aby rozstrzygnąć mecz z Lechią dużo wcześniej. Ostatnio trochę narzekaliśmy na niską skuteczność, ale w tym spotkaniu było już lepiej. Tym razem w obronie zagraliśmy poniżej oczekiwań – przyznaje piłkarz żółto-czerwonych. – Mamy świadomość, jak ważny dla kibiców jest mecz z Legią. Wszyscy oczekują walki i to możemy zapewnić. Ostatnie starcia pokazują, że mistrz Polski nie jest drużyną z kosmosu, dlatego nastawiamy się na grę o trzy punkty – kontynuuje. Wlazło rozegrał już trzy mecze w barwach Jagiellonii, choć wszystkie występy były podyktowane absencjami podstawowych piłkarzy. W meczu z Piastem zagrać nie mógł Taras Romanczuk, a w ostatniej kolejce szkoleniowcom białostoczan wypadł Łukasz Burliga.

Duże zainteresowanie meczem z Legią. – Wiele wskazuje na to, że niedzielne spotkanie Jagiellonii z Legią Warszawa w Białymstoku odbędzie się przy znakomitej frekwencji. W środę rozprowadzono ponad 16 tysięcy wejściówek i w sprzedaży pozostało już tylko około dwa tysiące biletów. W związku z ogromnym zainteresowaniem, białostocki klub apeluje do kibiców o możliwie najszybsze przybycie na obiekt przy Słonecznej. Mecz rozpocznie się o godz. 18, ale by uniknąć tłumów i zatorów przed wejściem, dobrze jest przybyć na stadion odpowiednio wcześniej.

Przegląd Sportowy
Bez poważniejszych kontuzji. – Po poniedziałkowym meczu z Lechią kilku zawodników Jagi (3:3) narzekało na drobne urazy. Nie było to nic poważnego i wszyscy piłkarze, którzy byli w Gdańsku, szykują się na niedzielne spotkanie z Legią (godz. 18.00). W ramach przygotowań trener Ireneusz Mamrot zarządził specjalny trening regeneracyjny.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00