AktualnościJozak: Zwycięzca nie zapewni sobie tytułu mistrzowskiego

Jozak: Zwycięzca nie zapewni sobie tytułu mistrzowskiego

– Przychodząc do Legii, postawiłem przed sobą cel – wygrać cztery kolejne spotkania. Pierwsze dwa już zwyciężyliśmy, przed nami kolejne. Wiem, że niedzielny mecz niesie ze sobą sporo emocji, ale niezależnie, kto go wygra, ten jeszcze nie zapewni sobie tytułu mistrzowskiego – powiedział przed wyjazdowym meczem w Białymstoku trener Legii, Romeo Jozak.

Szkoleniowiec mistrzów Polski zwracał uwagę na cele, które stawia przed swoją drużyną. – Chcemy wygrać to spotkanie. Trzy punkty będą bardzo ważne dla zwiększenia naszej pewności siebie. Chłopaki coraz lepiej rozumieją moje założenia i nasze wzajemne zrozumienie stoi na wyższym poziomie – wyjaśnia trener z Chorwacji.

Spotkanie przy Słonecznej będzie dla Jozaka pierwszym wyjazdowym meczem w Lotto Ekstraklasie. – Widzę duży rozwój w drużynie. Mamy przed sobą jeden cel, mistrzostwo Polski. Niezależnie jednak od rozstrzygnięcia niedzielnego spotkania, ani wygrany nie zapewni sobie mistrzostwa, ani przegrany nie straci szans na ten tytuł. Przychodząc do Legii postawiłem przed sobą cel, wygrać cztery kolejne spotkania. Zwyciężyliśmy już dwa, kolejne przed nami. Teraz jedziemy do Białegostoku. Zapewne nieraz jeszcze się potkniemy i poobijamy, ale naszym podstawowym założeniem pozostaje zwycięstwo na koniec sezonu w lidze – podkreśla były dyrektor sportowy Dinama Zagrzeb.

Kogo w niedzielę zabraknie w zespole Legii? – Na pewno Hildeberto oraz Guilherme. Cieszy, że po niegroźnym urazie gotowy do gry pozostaje Michał Kucharczyk – zakończył Romeo Jozak.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00