AktualnościW sobotę sparing z Szachtiorem Soligorsk

W sobotę sparing z Szachtiorem Soligorsk

Korzystając z przerwy na spotkania reprezentacji, w sobotę pierwszy zespół Jagiellonii Białystok rozegra mecz sparingowy. Podopieczni Ireneusza Mamrota zmierzą się z białoruskim Szachtiorem Soligorsk.

Spotkanie, które zostanie rozegrane na płycie głównej Stadionu Miejskiego, rozpocznie się o godzinie 10:00. Wstęp na ten mecz będzie bezpłatny, ale jako że nie będzie on imprezą masową, liczba miejsc będzie ograniczona, przez co na trybunach będzie mogło się znaleźć nie więcej niż 830 kibiców. Wejście na stadion będzie odbywało się od ulicy Wiosennej.

Prowadzony przez polskiego trenera Marka Zuba Szachtior Soligorsk to aktualny lider ligi białoruskiej, który na sześć spotkań przed końcem sezonu (na Białorusi gra się systemem wiosna – jesień) ma dwa punkty przewagi nad BATE Borysów i cztery nad Dinamem Mińsk. Szachtior, który w lidze notuje serię czterech zwycięstw z rzędu i to bez straty gola, latem jako wicemistrz Białorusi brał udział w eliminacjach Ligi Europy, ale już w pierwszej rundzie przegrał z litewską Suduvą Mariampol.

Przedstawicieli mediów do wejścia na stadion upoważania ważna akredytacja stała na sezon 2017/2018. Dla osób nieposiadających takiej akredytacji uruchomimy również proces akredytacyjny jednorazowy, który wystartuje 3 października (wtorek) o godzinie 12:00 i potrwa do piątku (6 października) również do godziny 12:00.

Podczas meczu trybuna prasowa będzie niedostępna, po meczu zapraszamy do strefy mieszanej. Zarówno przed, w trakcie, jak i po meczu będzie można skorzystać z pomieszczenia fotoreporterów. Przedstawicieli mediów, którzy na mecz udadzą się autem, zapraszamy na parking kibiców gości przy ul. Ciołkowskiego.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00