AktualnościZaprojektuj wzór koszulki meczowej na sezon 2018/2019!

Zaprojektuj wzór koszulki meczowej na sezon 2018/2019!

Drodzy Kibice! Tradycją minionych sezonów, ogłaszamy konkurs na projekt koszulki meczowej pierwszego wyboru, tzw. „pasiaka”. Po raz kolejny możecie mieć wpływ na to, w jakich strojach będą grali zawodnicy Jagiellonii w nowym sezonie 2018/2019!

Etap I – Stwórz własny projekt
Na Wasze propozycje projektów czekamy do 30 listopada 2017 roku (czwartek) do godz. 12:00. Projekty należy przesyłać e-mailem na adres marketing@jagiellonia.pl, w tytule prosimy napisać: Projekt koszulki meczowej sezon 2018/2019.
Każdy projekt powinien przedstawiać przód oraz tył koszulki meczowej z zastrzeżeniem, że wiodący kolor tyłu koszulki to żółć.
Zaznaczamy, że konkurs dotyczy wzoru, a nie kroju koszulki.

Etap II – Głosowanie, część 1
1 grudnia 2017 roku (piątek) o godz. 12:00 najciekawsze projekty, wraz z projektami przygotowanymi przez naszego Sponsora Technicznego – firmę ERREA,  zostaną opublikowane i poddane głosowaniu. Na najciekawsze projekty Kibice będą mogli oddawać swoje głosy do 15 grudnia 2017 roku (piątek) do godz. 12:00. Każda z osób głosujących będzie mogła oddać tylko jeden głos.

Etap III – Głosowanie, część 2
18 lub 19 grudnia 2017 roku (poniedziałek/wtorek) (data zależna od terminarza rozgrywek – publikacja w pierwszym dniu roboczym, po meczu ligowym) o godz. 12:00 na oficjalnej stronie  Jagiellonii Białystok jagiellonia.pl, trzy projekty, które zdobędą największą ilość głosów w części 1. głosowania, wezmą udział w głosowaniu głównym. Oficjalne rozstrzygnięcie nastąpi 2 stycznia 2018 roku (wtorek) o godz. 12:00. Każda z osób głosujących będzie mogła oddać tylko jeden głos.
Autorzy trzech projektów, które wezmą udział w głosowaniu głównym, zostaną nagrodzeni koszulką meczową „pasiakiem” z podpisami zawodników Jagiellonii Białystok z bieżącego sezonu. Następnie projekt, który otrzymał największą ilość głosów, zostanie przesłany do Sponsora Technicznego – firmy Errea i na jego podstawie zostanie stworzony projekt koszulki meczowej, w której Zawodnicy Jagiellonii Białystok będą prezentowali się w sezonie 2018/2019. Klub Jagiellonia Białystok wraz ze Sponsorem Technicznym, firmą Errea, zastrzegają sobie prawo do dokonania zmian w zwycięskim projekcie.
Autor przesyłając projekt, wyraża zgodę na wykorzystanie go w celach marketingowych i zezwala na wykorzystanie projektu w konkursie „Zaprojektuj koszulkę meczową na sezon 2018/2019” organizowanym przez Jagiellonię Białystok SSA.
Autor zwycięskiego projektu zrzeka się jednocześnie praw autorskich do przesłanego projektu na rzecz Jagiellonii Białystok SSA.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00