AktualnościKwiecień: Jestem winien Marianowi skrzyneczkę piwa

Kwiecień: Jestem winien Marianowi skrzyneczkę piwa

– Skrzyneczka piwa dla Mariana? Z pewnością mu się należy. Niedługo koniec rundy i będzie można sobie na to pozwolić. Na razie jednak już we wtorek gramy z Koroną i byłoby to nieprofesjonalne, ale po rundzie na pewno się odwdzięczę Marianowi – mówił po wygranej z Sandecją Nowy Sącz Bartosz Kwiecień.

– Zagraliśmy bardzo dobrze jako kolektyw. Trener ze sztabem przygotowali na Sandecję bardzo dobrą taktykę i choć uważam, że w pierwszej połowie funkcjonowało to trochę gorzej, to po przerwie było już dużo lepiej. Dobrze realizowaliśmy nasze założenia i to przyniosło efekt – komentował piątkowe spotkanie pomocnik Jagi.

Mimo sprokurowania rzutu karnego, grający w środku pola Kwiecień był po piątkowym meczu chwalony zarówno przez trenera Ireneusza Mamrota, jak i oglądających to spotkanie na stadionie dziennikarzy.

– Jestem zadowolony, że mogłem w końcu zagrać. Czekałem na tę szansę, dużo pracowałem, choć poprzednie mecze nie były dla mnie udane, bo pechowo przegrywaliśmy czy to z Piastem, czy po słabszym meczu z Arką. Cieszę się, że dostałem szansę i mam nadzieję, że w jakimś stopniu ją wykorzystałem – podsumował Kwiecień.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00