AktualnościHANBUD Partnerem Jagiellonii Białystok

HANBUD Partnerem Jagiellonii Białystok

HANBUD został nowym Partnerem Jagiellonii Białystok. To już kolejna firma z regionu, która decyduje się na współpracę z klubem.

– Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku Podlaskim. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż pokryć dachowych, a także metalowych sztachet, ogrodzeń posesyjnych i budowlanych. Produkujemy również billboardy reklamowe oraz profile G/K oraz Z i C. Na wydajność naszej produkcji oraz jakość oferowanych wyrobów, wpływa pełna zaangażowania praca wykwalifikowanych specjalistów oraz doskonale wyposażone zaplecze techniczne w postaci kilkunastu niezawodnych, nowoczesnych linii produkcyjnych – mówi Tomasz Pruszyński, Dyrektor Zarządzający firmy Hanbud.

– Wsparcie Jagiellonii to kontynuacja akcji „Gramy z najlepszymi” powstała we współpracy z Tomaszem Frankowskim – dodaje.

– Jesteśmy dumni mogąc wspierać rodzimych sportowców, którzy w znaczny sposób przyczyniają się do rozpoznawalności naszego regionu – kończy Pruszyński.

– Jest nam niezwykle miło poinformować, że do końca trwającego sezonu połączymy siły z firmą Hanbud. Co więcej w sezonie 2018/2019 Ekstraklasy stoją przed nami perspektywy rozwijania tej współpracy w szerszym aspekcie. Liczymy, że działania Jagiellonii w zakresie promocji partnera przyniosą mu same korzyści i dużą satysfakcję. Wsparcie klubu w szczególności przez lokalne przedsiębiorstwa jest dla nas niezwykle ważne i pozwala nam się rozwijać oraz realizować kolejne przedsięwzięcia- mówi Agnieszka Syczewska, Wiceprezes Jagiellonii Białystok.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00