AktualnościKwiecień: Musimy sobie z tym poradzić

Kwiecień: Musimy sobie z tym poradzić

– Nie wolno nam się poddawać, tylko patrzeć przed siebie. Dzisiaj Górnik zagrał dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Mimo tego strzelił dwa gole – powiedział po spotkaniu z zabrzanami pomocnik Jagi, Bartosz Kwiecień.

W sobotę Jagiellonia musiała uznać wyższość zabrzan. – Rywale wygrali 2:1. Nie tak to miało się potoczyć, ale teraz nic już nie zrobimy. Walczymy dalej, nie wolno nam się poddawać, tylko patrzeć przed siebie. Za tydzień mamy kolejne spotkanie i tam musimy poszukać punktów – podkreśla „Kwiato”.

Co zadecydowało o porażce z beniaminkiem? – Dominowaliśmy w drugiej linii. Górnik zagrał dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Goście słali drugie piłki do przodu licząc, że coś z tego wyjdzie. Niestety, dwie akcje zakończyły się bramkami Angulo. Szkoda, że jeden z tych goli padł zaraz po naszym stałym fragmencie gry. Nie możemy popełniać takich błędów – analizuje rosły zawodnik.

Jagiellonia przegrała trzeci mecz z rzędu. – Taki jest futbol. Zdarzają się również i takie serie. Musimy sobie z tym poradzić, poukładać to w głowach i zrobić wszystko, aby sięgnąć w Kielcach po trzy punkty – zakończył Bartosz Kwiecień.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00