AktualnościLWT: AP Jagiellonia 2004 zwycięża w Grajewie

LWT: AP Jagiellonia 2004 zwycięża w Grajewie

Zespół AP Jagiellonia z rocznika 2004 wygrał na wyjeździe z MOSiR Grajewo 4:1 w meczu 5. kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. Podopieczni Tomasza Bernatowicza i Adriana Citko odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo nad silnym rywalem.

Po pokonaniu AP Talent II Białystok 2:1 w środku tygodnia, w sobotę młodzi Żółto-Czerwoni zanotowali drugą wygraną w tym tygodniu. Tym razem jednak pokonali na wyjeździe drużynę, która każdemu rywalowi jest w stanie napsuć sporo krwi. Gole dla Jagi strzelali Oliwier Wojciechowski, Bartosz Bernatowicz, Daniel Siemieniuk i Krystian Furman.

– Rozegraliśmy niezłe spotkanie. Szybko otworzyliśmy wynik spotkania i kontrolowaliśmy mecz do samego końca. Cieszy to, że nasza skuteczność uległa poprawie i mam nadzieję, że utrzyma się to w następnych spotkaniach – podsumował trener Tomasz Bernatowicz.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2003) – 5. kolejka:
MOSiR Grajewo – AP Jagiellonia Białystok (2004) 1:4

Bramki dla Jagi: Wojciechowski, Bernatowicz, Siemieniuk, Furman.

AP Jagiellonia: Niemancewicz, Siemieniuk, Matysik, Goraj, Bernatowicz, Szczygieł, Furman, Dąbrowski, Wojciechowski, Chomaciuk, Skok, Obidziński, Kaliszczyk, Parzonko, Lutostański, Mościcki, Sobolewski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00