AktualnościW piątek eliminacje do Jaga Cup 2018

W piątek eliminacje do Jaga Cup 2018

W piątek o godzinie 10:00 na boisku bocznym Stadionu Miejskiego odbędą się eliminacje do międzynarodowego turnieju Jaga Cup 2018, który zaplanowany jest na weekend 26-27 maja.

W turnieju eliminacyjnym weźmie udział osiem zespołów, z czego siedem to drużyny akademii współpracujących z Jagiellonią – AP Ostróda, Piast Białystok, BKS Lublin, Puszcza Hajnówka, Ruch Wysokie Mazowieckie, Mamry Giżycko i FA Dainava (Litwa). Stawkę uzupełni drużyna Juniora Białystok.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa A: AP Ostróda, Junior Białystok, Piast Białystok, BKS Lublin

Grupa B: Puszcza Hajnówka, Ruch Wysokie Mazowieckie, Mamry Giżycko, FA Dainava.

Do turnieju finałowego, który będzie rozgrywany w dniach 26-27 maja na murawie głównej Stadionu Miejskiego, awansuje tylko najlepszy zespół z eliminacji.

W ten sposób poznamy komplet uczestników Jaga Cup 2018, w którym oprócz zwycięzcy eliminacji wystąpią: Borussia Dortmund (Niemcy), Sporting Lizbona (Portugalia), Celtic Glasgow (Szkocja), Cadence SFC (USA), Legia Warszawa, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, Wigry Suwałki oraz oczywiście Jagiellonia Białystok. W turnieju wezmą udział zawodnicy z rocznika 2008.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00