AktualnościKadra na obóz w Kępie

Kadra na obóz w Kępie

W środę rozpocznie się letnie zgrupowanie Żółto-Czerwonych w miejscowości Kępa nieopodal Sochocina. Sztab szkoleniowy naszego zespołu zdecydował się zabrać ze sobą 29-osobową kadrę.

Wśród zawodników, którzy udadzą się na obóz są wracający z wypożyczeń Patryk Klimala, Przemysław Mystkowski, a także Luka Gugeszaszwili oraz wyróżniający się w zeszłym sezonie Michał Ozga oraz Szymon Łapiński z zespołu juniorów starszych występującego w Centralnej Lidze Juniorów.

Na letnie zgrupowanie z uwagi na rywalizację w finałach Centralnej Ligi Juniorów U-17 nie udadzą się Bartosz Bida oraz Mikołaj Nawrocki. Zabraknie także Luki Asatianiego oraz Krzysztofa Karpieszuka. Od pierwszego dnia zgrupowania do dyspozycji trenera będą za to wszyscy kadrowicze oraz nowi zawodnicy naszego zespołu.

Poniżej pełna lista Żółto-Czerwonych, którzy po południu udadzą się na dziesięciodniowe zgrupowanie w Kępie.

Bramkarze: Marian Kelemen, Grzegorz Sandomierski, Luka Gugeszaszwili, Błażej Niezgoda

Obrońcy: Jakub Wójcicki, Łukasz Burliga, Ivan Runje, Gutieri Tomelin, Nemanja Mitrović, Dawid Szymonowicz, Guilherme, Bodvar Bodvarsson, Michał Ozga

Pomocnicy: Rafał Grzyb, Taras Romanczuk, Przemysław Frankowski, Dejan Lazarević, Piotr Wlazło, Martin Adamec, Bartosz Kwiecień, Martin Pospisil, Przemysław Mystkowski, Mateusz Machaj, Arvydas Novikovas, Szymon Łapiński

Napastnicy: Cillian Sheridan, Roman Bezjak, Patryk Klimala, Karol Świderski

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00