AktualnościHanbud na dłużej z Jagiellonią!

Hanbud na dłużej z Jagiellonią!

HANBUD i Jagiellonia Białystok przedłużyły umowę o wzajemnej współpracy. W związku z jej nowymi, rozbudowanymi warunkami, firma z Bielska Podlaskiego została Sponsorem Premium naszego klubu.

Firma HANBUD rozpoczęła swoją działalność na początku lat 90-tych i początkowo działała jako dystrybutor materiałów budowlanych. Działalność produkcyjną rozpoczęła 14 lat później od blachy trapezowej T-18. Od tego czasu sukcesywnie wzbogacając swój asortyment i wprowadzając nowe linie technologiczne do produkcji blachodachówek, paneli dachowych na rąbek oraz blach trapezowych, stała się czołowym producentem wyrobów stalowych na Podlasiu.

Nasz nowy Sponsor Premium współpracuje z Jagiellonią od marca bieżącego roku. – Cieszymy się niezmiernie, że nie tylko udało nam się przedłużyć, ale nawet rozszerzyć współpracę z firmą HANBUD. Wsparcie ze strony lokalnych przedsiębiorstw jest dla nas niezwykle istotne i pomaga nam realizować kolejne cele, które przed sobą stawiamy. Wierzę, że obie strony będą miały wiele korzyści i satysfakcji z wzajemnej współpracy – powiedziała Agnieszka Syczewska, Wiceprezes Jagiellonii Białystok.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00