AktualnościMachaj: W kolejnym meczu musimy dać z siebie jeszcze więcej

Machaj: W kolejnym meczu musimy dać z siebie jeszcze więcej

– Chcieliśmy zwycięsko zainaugurować sezon, ale nam nie wyszło. No cóż, nadal ciężko pracujemy. Co z tego, że zagraliśmy lepiej od Lechii, skoro przegraliśmy – powiedział po końcowym gwizdku pomocnik Jagiellonii, Mateusz Machaj.

W piątek środkowy pomocnik zadebiutował w Jagiellonii. – Nie tak to sobie wyobrażałem. Chcieliśmy zwycięsko zainaugurować zmagania ligowe, ale wyszło zupełnie inaczej. Nie możemy jednak rozpamiętywać tego niepowodzenia, bo przed nami jeszcze 36 kolejek. Po prostu zakasamy rękawy, pracujemy dalej i w kolejnym meczu musimy dać z siebie jeszcze więcej – analizuje nowy zawodnik Jagi.

Jakie uwagi przekazywał trener Mamrot przed zmianą? – Szkoleniowiec pokazywał, w których sektorach powinienem się poruszać. Poza tym było normalnie – wspomina piłkarz „Żółto-Czerwonych”.

W piątkowy wieczór Jagiellonia zdominowała rywala – Pod względem ataku pozycyjnego byliśmy lepsi. Tylko jakie to teraz ma znczenie? Liczy się to co w sieci, a to Lechia była lepsza o tę jedną bramkę – podkreśla były pomocnik Chrobrego Głogów.

Dzisiaj Jagiellonia kończyła mecz w dziesiątkę. – Pomimo osłabienia nie przestaliśmy wierzyć w sukces. Szkoda, że nie zdołaliśmy wygrać, ale kolejne szanse przed nami – zakończył Mateusz Machaj.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00