AktualnościMamrot: Jestem zadowolony z większych fragmentów tego meczu

Mamrot: Jestem zadowolony z większych fragmentów tego meczu

– Jestem zadowolony z większych fragmentów tego spotkania. Myślę, że kilka naszych akcji było na niezłym poziomie. Dosyć szybko potrafiliśmy pograć piłką, wyjść spod pressingu czy grać w ataku pozycyjnym. Natomiast na pewno nie mogę być zadowolony z fragmentu przy stanie 3:0 – mówił po wygranej z Zagłębiem Sosnowiec (4:1) trener Ireneusz Mamrot.

– Piłka uczy pokory i to, że ta bramka dla Zagłębia padła po naszej stracie, to jedna rzecz, a druga sprawa jest taka, że tych strat już wcześniej było kilka. Trzeba grać przez cały czas odpowiedzialnie, konsekwentnie i przede wszystkim być skoncentrowanym, bo futbol nie takie rzeczy już widział. Z wyniku 3:0 nie raz już się robiło 3:3 czy nawet 3:4, dlatego z tego fragmentu gry nie jestem zadowolony – komentował szkoleniowiec Jagiellonii.

– Generalnie, jeśli chodzi o całe spotkanie, moje wrażenia są pozytywne. Za nami trudny okres, bo mieliśmy jeszcze mecz Pucharu Polski z dogrywką i widać to było w końcówce po niektórych zawodnikach. Teraz jednak mamy praktycznie pełny tydzień, sześciodniowy mikrocykl i musimy się jak najlepiej przygotować do spotkania z Lechem – zakończył wypowiedź trener Mamrot.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00