AktualnościSzukasz pracy? Jagiellonia czeka na Ciebie

Szukasz pracy? Jagiellonia czeka na Ciebie

Jagiellonia Białystok SSA poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK OBIEKTU SPORTOWEGO

Opis stanowiska:

– sprawowanie zarządu nad majątkiem obiektu, dbając o jego utrzymanie w stanie niepogorszonym;
– zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji obiektu;
– bieżące zaopatrzenie w materiały i środki niezbędne do właściwej eksploatacji, prowadzenie ich ewidencji i rozliczanie
– prowadzenie właściwej dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej obiektu;
– administrowanie infrastrukturą obiektu i urządzeniami sportowymi;
– zarządzanie oraz nadzorowanie pracy personelu zatrudnionego w obiekcie sportowym;

Wymagania:

–  co najmniej średnie wykształcenie;
– doświadczenie zawodowe – co najmniej 3 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym;
– prawo jazdy kat. B;
– znajomość obsługi komputera, w tym również podstawowego oprogramowania           Microsoft Office: Word i Excel;
– komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

– znajomość języka angielskiego;
– doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowniczym;
– udokumentowane doświadczenie w zakresie organizacji i zarządzania obiektami sportowymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV do 15 grudnia 2018 roku na adres:  z dopiskiem CV Jagiellonia.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez Jagiellonia Białystok SSA z siedzibą w Białymstoku, ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia na adres e-mail:  klub@jagiellonia.pl.

W przypadku, gdy chce Pan/Pani, aby Jagiellonia Białystok SSA z siedzibą w Białymstoku, ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok przechowywała Pana/Pani dane do przyszłych rekrutacji, proszę o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez Jagiellonia Białystok SSA z siedzibą w Białymstoku, ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez w/w podmiot.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia na adres e-mail: klub@jagiellonia.pl.

Wzór oświadczenia znajduje się TUTAJ.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY ELEKTRONICZNEJ, GRAFIK KOMPUTEROWY

Opis stanowiska pracy:

– obsługa platformy sprzedażowej, wprowadzanie nowych produktów,
– kompleksowe koordynowanie procesu sprzedaży,
– nadzór nad realizacją zamówień,
– obsługa klientów,
– przygotowywanie projektów graficznych,

Oczekiwania:

umiejętności informatyczne,
– znajomość pakietu Office,
– znajomość programów: Photoshop, Illustrator (poziom zaawansowany),
– wysoka kultura osobista,
– komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność i umiejętność pracy w zespole

– doświadczenie w branży e-commerce,
– doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
– zdolności analityczne,
– analiza trendów rynkowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV na adres:  z dopiskiem
– CV Jagiellonia

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia na adres e-mail: .

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00