AktualnościAdamec wraca do Jagi

Adamec wraca do Jagi

Martin Adamec wraca do Jagiellonii. Wypożyczenie słowackiego pomocnika do pierwszoligowych Wigier Suwałki zostało skrócone i 20-latek będzie przygotowywał się z naszą drużyną do rundy wiosennej.

Pozyskany w marcu ubiegłego roku z austriackiego Sankt Poelten zawodnik jesienią rozegrał w Suwałkach 22 mecze (19 w pierwszej lidze oraz 3 w Pucharze Polski), strzelając 6 goli i dokładając do tego 1 asystę. Dobre występy na zapleczu ekstraklasy zaowocowały z kolei powołaniem Martina do młodzieżowej reprezentacji Słowacji.

Adamec, który jeszcze nie zadebiutował w żółto-czerwonych barwach, rozpoczął przygotowania z zespołem Ireneusza Mamrota i znajdzie się w kadrze naszej drużyny na zbliżające się trzytygodniowe zgrupowanie w tureckim Belek, na które Jaga wyjedzie już w najbliższą niedzielę.

– Martin był przez nas obserwowany i na tyle dobrze spisywał się w pierwszej lidze, że postanowiliśmy skrócić jego wypożyczenie. Będzie przygotowywał się z nami do rundy wiosennej i walczył o miejsce w składzie – podsumował trener Ireneusz Mamrot. 

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00