AktualnościSprzedaż biletów na mecz z Górnikiem

Sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem

W sobotę 2 marca piłkarze Jagiellonii Białystok podejmą przy Słonecznej Górnika Zabrze! W środę 20 lutego rozpoczęła się sprzedaż biletów na ten mecz. Przypominamy o naszych promocjach. Na tym spotkaniu nie może Was zabraknąć! POŁĄCZMY NASZE MOCE NA STADIONIE! WSZYSCY WIDZIMY SIĘ PRZY SŁONECZNEJ!

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW 

Bilety na mecze Jagiellonii można kupić zarówno w internecie (na stronie www.jagiellonia.kupbilety.pl), jak i w wielu punktach stacjonarnych, w tym w Jaga Fan Shopie, Jaga Sklepie, sklepie Cescom oraz salonikach Kolportera. Lista punktów stacjonarnej sprzedaży biletów znajduje się pod tym linkiem.

Zakup biletów jest dla posiadaczy karty kibica oraz osób zarejestrowanych w systemie (wystarczy podanie podstawowych danych osobowych w punkcie stacjonarnym lub przy rejestracji na portalu sprzedaży biletów). Po nowelizacji ustawy o bezpieczeńswie imprez masowych do rejestracji w systemie wystarczy wypełnienie prostego formularza na stronie jagiellonia.kupbilety.pl.

ULGI I CENY SPECJALNE

Bilety ulgowe przysługują:
– uczniom i studentom do 26 roku życia,
– seniorom od 60 roku życia,
– kobietom,
– osobom niepełnosprawnym na sektory 1, 4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63

Bilety w cenie promocyjnej 5 zł (nie dotyczy sektorów Vip oraz SuperVip) przysługują:
– dzieciom do 13 roku życia.

Objaśnienie:
– do 13 lat oznacza, do ostatniego dnia przed dniem 14. urodzin,
– do 26 lat oznacza, do ostatniego dnia przed dniem 26. urodzin,
– od 60 lat oznacza, od dnia 60. urodzin włącznie.

Karta Dużej Rodziny – posiadacze Białostockiej i Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny mają możliwość zakupu biletów na sektory Rodzinny, Ultra lub Łuk, w cenie 20,00zł.

Sektor Rodzinny (dostępne również w internecie!):

Na Sektor Rodzinny jedna osoba dorosła może zakupić bilety dla maksymalnie trojga dzieci do 13 roku życia. Maksymalnie można zakupić 4 bilety:

1 osoba pełnoletnia + 3 dzieci do 13. roku życia = 30 zł

W sektorze rodzinnym możliwe są następujące konfiguracje zakupu biletów:

 1. 1 osoba pełnoletnia + 1 dziecko do 13. roku życia,
 2. 1 osoba pełnoletnia + 2 dzieci do 13. roku,
 3. 1 osoba pełnoletnia + 3 dzieci do 13. roku życia


KONFIGURACJA: Bilety dla wszystkich

KONFIGURACJA:Bilety dla wszystkich 
SUMA
1 (1+1)30zł (25zł + 5zł)
2 (1+2)30zł (20zł + 10zł)
3 (1+3)30zł (15zł + 15zł)

Bilety w powyższych konfiguracjach do nabycia jedynie w stacjonarnych punktach sprzedaży. Brak możliwości zakupu biletów w konfiguracji przez internet.

ZAKUP PRZEZ INTERNET – INSTRUKCJA

Zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem strony www.jagiellonia.kupbilety.pl. Zakup biletów przez internet wymaga zainstalowania przeglądarki Google Chrome.

 1. Wejdź na stronę www.jagiellonia.kupbilety.pl,
 2. Kliknij w zakładkę „Zaloguj się”,
 3. Logowanie następuje poprzez wpisanie numeru PESEL. Hasło stanowi nazwisko kupującego, pisane wielkimi literami, z zachowaniem polskich znaków,
 4. Wpisz adres e-mail konta, z którego korzystasz,
 5. Wpisz nowe hasło do swojego profilu i potwierdź,
 6. Finalnie pojawi się komunikat: „Twoje hasło zostało pomyślnie zmienione”.


Jest to sygnał, że ponownie można się zalogować i dokonać zakupu. Po ponownym logowaniu za pomocą zmienionego już hasła, postępujemy zgodnie z poniższymi punktami:

 1. Kliknij w zakładkę „Kup bilet/karnet”, znajdującą się pod nazwą wydarzenia, które Cię interesuje
 2. Kursorem wybierz sektor, na który chcesz kupić bilet/karnet
 3. Wybierz interesujące Cię miejsce
 4. Potwierdź klikając „OK”
 5. Kliknij „Dalej”
 6. Kliknij „ Podsumowanie”
 7. Kliknij „Kup bilety/karnety”
 8. Kliknij „Płacę bez logowania” (w przypadku, gdy nie masz założonego konta na PauU)
 9. Po opłaceniu biletu, kliknij w „Twoje zakupy”. Wyświetli się zakupiony bilet/karnet.


Możesz teraz samodzielnie wydrukować bilet, pobierając wcześniej pdf  („Pobierz pdf”). Z wydrukowanym biletem udajemy się na stadion. Bilet będzie także na Karcie Kibica, więc jeżeli nie masz drukarki w domu możesz udać się na stadion z samą kartą – za jej pomocą wejdziesz na mecz. Możesz  też udać się do jednego z naszych punktów sprzedażowych i poprosić o wydruk blankietu.

BILETY NA MECZE WYJAZDOWE

Bilety na mecze wyjazdowe sprzedawane są w Jaga Sklepie – ul. Bohaterów Monte Cassino 6 lok. 31 oraz Jagiellończyku – Centrum Handlowe Park lok. 82. Pytania dotyczące wyjazdów na mecze prosimy kierować na adres b.kadlubowski@jagiellonia.pl.

ZWROT BILETU

Zwrotu biletu można dokonać na poniższych zasadach:

 1. Zwrot może być dokonany najpóźniej na 4 godziny przez rozpoczęciem wydarzenia, na który został zakupiony bilet.
 2. W przypadku zakupu biletu w punkcie sprzedaży stacjonarnej, zwrotu dokonuje się w punkcie, w którym bilet został kupiony. Warunkiem zwrotu jest okazanie paragonu  i wypełnienie formularza, w którym należy podać: (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer karty kibica, ilość kupionych biletów oraz przyczynę zwrotu).  Formularz dostępny w punktach sprzedaży lub do pobrania POBIERZ.
 3. Osoby, które zakupiły bilet w punktach sprzedaży Kolporter, dokonują zwrotu w punkcie, w którym bilet został zakupiony. Warunkiem zwrotu jest okazanie paragonu zakupu i wypełnienie formularza w którym należy podać: (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer karty kibica i ilość kupionych biletów oraz przyczynę zwrotu). Formularz dostępny na miejscu lub do pobrania POBIERZ.
 4. W przypadku zakupu biletu on-line, zwrot odbywa się poprzez wypełnienie formularza, w którym należy podać: (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer karty kibica, numer konta bankowego, ilość kupionych biletów oraz przyczynę zwrotu).
  Wypełniony formularz (scan lub zdjęcie z podpisem) należy odesłać na adres e-mail:
  bilety@biletyjagiellonia.pl.
  Zwrotu można dokonać także w siedzibie Klubu – ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00. Warunkiem zwrotu jest okazanie paragonu zakupu i wypełnienie formularza.
 5. Formularz zwrotu jest dostępny w punktach sprzedaży i w siedzibie Klubu Jagiellonia Białystok, można go także pobrać ze strony klikając w link POBIERZ.
 6. Osobom, które zakupiły bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, pieniądze będą zwrócone gotówką, natomiast osobom kupującym bilety on-line, pieniądze zostaną zwrócone na konto wskazane w formularzu.


FAKTURY

 1. Fakturę za zakup biletu można otrzymać w Jaga Fan Shop ul. Wrocławska 20 – Galeria Carrefour od poniedziałku do soboty w godz. 09:00 – 21:00 i niedziele (pracujące) od 10:00 do 20:00.
 2. Faktura jest wystawiana na podstawie paragonu zakupu.
Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00