AktualnościPełen stadion na półfinał! Sprzedaż biletów na mecz z Miedzią Legnica

Pełen stadion na półfinał! Sprzedaż biletów na mecz z Miedzią Legnica

We wtorek 9 kwietnia o 18:00 czeka nas absolutnie wyjątkowy mecz! To będzie piłkarska bitwa przy Słonecznej! Ruszamy ze sprzedażą biletów na półfinał Totolotek Pucharu Polski z Miedzią Legnica! UWAGA, UWAGA! BILET NA TO SPOTKANIE KOSZTUJE SYMBOLICZNE 5 ZŁOTYCH!

ZASADY SĄ BARDZO PROSTE:

– Posiadacze karnetów wchodzą na stadion za okazaniem karnetu!
– Wszystkie bilety na sektory Prosta, Ultra, Bok i Łuk kosztują jedyne 5 złotych! Nie ma tu podziału na bilety normalne, ulgowe i dziecięce! Wszyscy wchodzą za PIĄTKĘ! Piąty półfinał PP w historii Jagiellonii – bilet za piątkę! Proste? Proste!  

Cel jest jeden – FINAŁ NA NARODOWYM! WSZYSCY WIDZIMY SIĘ PRZY SŁONECZNEJ! PEŁEN STADION NA PÓŁFINAŁ!

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW 

Bilety na mecze Jagiellonii można kupić zarówno w internecie (na stronie www.jagiellonia.kupbilety.pl), jak i w wielu punktach stacjonarnych, w tym w Jaga Fan Shopie, Jaga Sklepie, sklepie Cescom oraz salonikach Kolportera. Lista punktów stacjonarnej sprzedaży biletów znajduje się pod tym linkiem.

Zakup biletów jest dla posiadaczy karty kibica oraz osób zarejestrowanych w systemie (wystarczy podanie podstawowych danych osobowych w punkcie stacjonarnym lub przy rejestracji na portalu sprzedaży biletów). Po nowelizacji ustawy o bezpieczeńswie imprez masowych do rejestracji w systemie wystarczy wypełnienie prostego formularza na stronie jagiellonia.kupbilety.pl.

ULGI I CENY SPECJALNE

Bilety ulgowe przysługują:
– uczniom i studentom do 26 roku życia,
– seniorom od 60 roku życia,
– kobietom,
– osobom niepełnosprawnym na sektory 1, 4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63

Bilety dziecięce przysługują:
– dzieciom do 13 roku życia.

Objaśnienie:
– do 13 lat oznacza, do ostatniego dnia przed dniem 14. urodzin,
– do 26 lat oznacza, do ostatniego dnia przed dniem 26. urodzin,
– od 60 lat oznacza, od dnia 60. urodzin włącznie.

ZAKUP PRZEZ INTERNET – INSTRUKCJA

Zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem strony www.jagiellonia.kupbilety.pl. Zakup biletów przez internet wymaga zainstalowania przeglądarki Google Chrome.

 1. Wejdź na stronę www.jagiellonia.kupbilety.pl,
 2. Kliknij w zakładkę „Zaloguj się”,
 3. Logowanie następuje poprzez wpisanie numeru PESEL. Hasło stanowi nazwisko kupującego, pisane wielkimi literami, z zachowaniem polskich znaków,
 4. Wpisz adres e-mail konta, z którego korzystasz,
 5. Wpisz nowe hasło do swojego profilu i potwierdź,
 6. Finalnie pojawi się komunikat: „Twoje hasło zostało pomyślnie zmienione”.


Jest to sygnał, że ponownie można się zalogować i dokonać zakupu. Po ponownym logowaniu za pomocą zmienionego już hasła, postępujemy zgodnie z poniższymi punktami:

 1. Kliknij w zakładkę „Kup bilet/karnet”, znajdującą się pod nazwą wydarzenia, które Cię interesuje
 2. Kursorem wybierz sektor, na który chcesz kupić bilet/karnet
 3. Wybierz interesujące Cię miejsce
 4. Potwierdź klikając „OK”
 5. Kliknij „Dalej”
 6. Kliknij „ Podsumowanie”
 7. Kliknij „Kup bilety/karnety”
 8. Kliknij „Płacę bez logowania” (w przypadku, gdy nie masz założonego konta na PauU)
 9. Po opłaceniu biletu, kliknij w „Twoje zakupy”. Wyświetli się zakupiony bilet/karnet.


Możesz teraz samodzielnie wydrukować bilet, pobierając wcześniej pdf  („Pobierz pdf”). Z wydrukowanym biletem udajemy się na stadion. Bilet będzie także na Karcie Kibica, więc jeżeli nie masz drukarki w domu możesz udać się na stadion z samą kartą – za jej pomocą wejdziesz na mecz. Możesz  też udać się do jednego z naszych punktów sprzedażowych i poprosić o wydruk blankietu.

ZWROT BILETU

Zwrotu biletu można dokonać na poniższych zasadach:

 1. Zwrot może być dokonany najpóźniej na 4 godziny przez rozpoczęciem wydarzenia, na który został zakupiony bilet.
 2. W przypadku zakupu biletu w punkcie sprzedaży stacjonarnej, zwrotu dokonuje się w punkcie, w którym bilet został kupiony. Warunkiem zwrotu jest okazanie paragonu  i wypełnienie formularza, w którym należy podać: (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer karty kibica, ilość kupionych biletów oraz przyczynę zwrotu).  Formularz dostępny w punktach sprzedaży lub do pobrania POBIERZ.
 3. Osoby, które zakupiły bilet w punktach sprzedaży Kolporter, dokonują zwrotu w punkcie, w którym bilet został zakupiony. Warunkiem zwrotu jest okazanie paragonu zakupu i wypełnienie formularza w którym należy podać: (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer karty kibica i ilość kupionych biletów oraz przyczynę zwrotu). Formularz dostępny na miejscu lub do pobrania POBIERZ.
 4. W przypadku zakupu biletu on-line, zwrot odbywa się poprzez wypełnienie formularza, w którym należy podać: (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer karty kibica, numer konta bankowego, ilość kupionych biletów oraz przyczynę zwrotu).
  Wypełniony formularz (scan lub zdjęcie z podpisem) należy odesłać na adres e-mail:
  bilety@biletyjagiellonia.pl.
  Zwrotu można dokonać także w siedzibie Klubu – ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00. Warunkiem zwrotu jest okazanie paragonu zakupu i wypełnienie formularza.
 5. Formularz zwrotu jest dostępny w punktach sprzedaży i w siedzibie Klubu Jagiellonia Białystok, można go także pobrać ze strony klikając w link POBIERZ.
 6. Osobom, które zakupiły bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, pieniądze będą zwrócone gotówką, natomiast osobom kupującym bilety on-line, pieniądze zostaną zwrócone na konto wskazane w formularzu.


FAKTURY

 1. Fakturę za zakup biletu można otrzymać w Jaga Fan Shop ul. Wrocławska 20 – Galeria Carrefour od poniedziałku do soboty w godz. 09:00 – 21:00 i niedziele (pracujące) od 10:00 do 20:00.
 2. Faktura jest wystawiana na podstawie paragonu zakupu.
Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00