AktualnościEl. Euro 2020: Kolejny remis Słowenii, Mitrović na ławce

El. Euro 2020: Kolejny remis Słowenii, Mitrović na ławce

Reprezentacja Słowenii zremisowała na własnym stadionie z Macedonią Północną 1:1 w meczu grupy G eliminacji do Euro 2020. Obrońca Jagiellonii Nemanja Mitrović całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Słoweńcy wywalczyli przed własną publicznością identyczny wynik, jak w swoim pierwszym meczu eliminacyjnym z Izraelem. W spotkaniu rozgrywanym w Lublanie gospodarze do przerwy prowadzili za sprawą trafienia Mihy Zajca, ale tuż po przerwie do wyrównania doprowadził Enis Bardhi.

Nemanja Mitrović, podobnie jak w Hajfie, cały mecz oglądał z perspektywy ławki rezerwowych, jako że selekcjoner Matjaz Kek w ostatnim czasie stawia na duet stoperów Aljaz Struna (Houston Dynamo) – Miha Mevlja (FK Rostów).