AktualnościTrzech zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Trzech zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny ligowy weekend. Trzech z nich świętowało ligowe zwycięstwa.

Dila Gori
Luka Gugeszaszwili znalazł się w składzie na potyczkę z Torpedo Kuatisi. Bramkarz wypożyczony z Jagi spędził na placu gry 90 minut, a zespół „Gugesza” przegrał u siebie 0:2.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Przemysław Mystkowski rozegrał sześć minut w spotkaniu z GKS-em Tychy. „Górale” wygrali przed własną publicznością 2:0.

Damian Węglarz (90 minut), Jonatan Straus (79 minut) i Karol Mackiewicz (90 minut) znaleźli się w wyjściowym składzie Wigier na potyczkę z Wartą Poznań. 11 minut przed końcem spotkania Dawid Polkowski wszedł w miejsce Strausa. Paweł Olszewski nie pojawił się na placu gry, rozegrał 90 minut w meczu rezerw (wygrana 3:0 z Magnatem Juchnowiec), a Bartosz Bida leczy kontuzję.

GKS Jastrzębie
Bez Huberta Gostomskiego zespół z Jastrzębia wygrał na wyjeździe z Garbarnią Kraków 1:0.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Dawid Szymonowicz zagrał 90 minut w spotkaniu z Odrą Opole. Niecieczanie wygrali przed własną publicznością 3:0.

SKRA Częstochowa
Bez Pawła Kaczmarczyka częstochowanie pokonali Gryf Wejherowo 2:1.

Górnik Łęczna
Marcin Pigiel nie zagrał z Olimpią Elbląg. Łęcznianie ulegli na wyjeździe 0:2.

Znicz Biała Piska
Mateusz Maliszewski rozegrał 90 minut w spotkaniu z Mazurem Ełk. Jego drużyna przegrała przed własną publicznością 0:2.

Mazur Ełk
Bartosz Gołaszewski zagrał 90 minut i został upomniany żółtą kartką w potyczce ze Zniczem. Jego zespół wygrał w Białej Piskiej 2:0.

Ani Mateusz Nikołajuk, ani Mateusz Ostaszewski nie zagrali z Legią II Warszawa. Zambrowianie zremisowali z legionistami 2:2.

Orlęta Radzyń Podlaski
Kacper Waniowski rozegrał 67 minut i został upomniany żółtą kartką w starciu z Podhalem Nowy Targ. Drużyna z Radzynia przegrała z liderem III ligi 0:1.

Podlasie Biała Podlaska
Artur Renkowski rozegrał 90 minut w meczu z Motorem Lublin. Ekipa z Białej Podlaskiej przegrała u siebie 1:3.

Magnat Juchnowiec
Alan Worobiej wystąpił w meczu z rezerwami Wigier. Zespół z Juchnowca przegrał u siebie 0:3.

Hetman Białystok
Jakub Jarmołowicz zagrał 65 minut w meczu z MOSP Białystok. Jego drużyna przegrała 0:1.

Tur Bielsk Podlaski
Patryk Niemczynowicz rozegrał 69 minut w spotkaniu z Wissą Szczuczyn. Bielszczanie przegrali 0:2.

Korona Ostrołęka
Damian Słowik wystąpił w spotkaniu z Wisłą Płock. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii przebywał na boisku do 72. minuty. Zespół z Ostrołęki przegrał to spotkanie 1:3.