AktualnościLOTTO Ekstraklasa: Terminarz rundy finałowej

LOTTO Ekstraklasa: Terminarz rundy finałowej

Poznaliśmy plan meczów rundy finałowej sezonu 2018/19 LOTTO Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok rozpocznie ją od meczu u siebie z Lechem Poznań w sobotę 20 kwietnia, a zakończy wyjazdem do Gdańska 19 maja.

Żółto-Czerwoni zajęli w rundzie zasadniczej szóste miejsce, co sprawia, że zagrają przy Słonecznej trzy spotkania, a cztery na wyjazdach. Do Białegostoku przyjadą w najbliższych tygodniach zespoły Lecha Poznań, Pogoni Szczecin oraz Legii Warszawa.

W 31. kolejce Jaga podejmie na własnym stadionie swojego ostatniego przeciwnika – poznańskiego Lecha. Ten mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 20 kwietnia o godzinie 18:00. 

PLAN MECZÓW RUNDY FINAŁOWEJ LOTTO EKSTRAKLASY:

31. kolejka (20-22 kwietnia):

Grupa A:
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (sobota, 20 kwietnia, godz. 15:30)
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin (sobota, 20 kwietnia, godz. 18:00)
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (sobota, 20 kwietnia, godz. 18:00; Canal+ Sport)
Legia Warszawa – Cracovia (sobota, 20 kwietnia, godz. 20:30)

Grupa B:
Wisła Kraków – Wisła Płock (poniedziałek, 22 kwietnia, godz. 15:30)
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec (poniedziałek, 22 kwietnia, godz. 15:30)
Korona Kielce – Śląsk Wrocław (poniedziałek, 22 kwietnia, godz. 18:00)
Górnik Zabrze – Arka Gdynia (poniedziałek, 22 kwietnia, godz. 18:00)

32. kolejka (23-25 kwietnia):

Grupa A:
Piast Gliwice – Zagłębie Lubin (wtorek, 23 kwietnia, 18:00)
Cracovia – Jagiellonia Białystok (wtorek, 23 kwietnia, 20:30; Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (środa, 24 kwietnia, 18:00)
Lech Poznań – Legia Warszawa (środa, 24 kwietnia, 20:30)

Grupa B:
Wisła Płock – Korona Kielce (czwartek, 25 kwietnia, 18:00) 
Arka Gdynia – Miedź Legnica (czwartek, 25 kwietnia, 18:00) 
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków (czwartek, 25 kwietnia, 20:30) 
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze (czwartek, 25 kwietnia, 20:30) 

33. kolejka (26-29 kwietnia):

Grupa A:
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (piątek, 26 kwietnia, 18:00; Eurosport 2)
Piast Gliwice – Cracovia (piątek, 26 kwietnia, 20:30) 
Pogoń Szczecin – Lech Poznań (sobota, 27 kwietnia, 18:00)
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (sobota, 27 kwietnia, 20:30) 

Grupa B:
Miedź Legnica – Wisła Płock (niedziela, 28 kwietnia, 13:00) 
Korona Kielce – Arka Gdynia (niedziela, 28 kwietnia, 15:30) 
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (niedziela, 28 kwietnia, 18:00) 
Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec (poniedziałek, 29 kwietnia, 18:00) 

34. kolejka (3-6 maja):

Grupa A:
Lech Poznań – Zagłębie Lubin (sobota, 4 maja, 18:00)
Legia Warszawa – Piast Gliwice (sobota, 4 maja, 20:30)
Cracovia – Lechia Gdańsk (niedziela, 5 maja, 18:00) 
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin (poniedziałek, 6 maja, 18:00; Eurosport 1)

Grupa B:
Wisła Płock – Arka Gdynia (piątek, 3 maja, 18:00)
Górnik Zabrze – Wisła Kraków (piątek, 3 maja, 20:30)
Korona Kielce – Miedź Legnica (sobota, 4 maja, 15:30)
Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław (niedziela, 5 maja, 15:30)

35. kolejka (10-12 maja):

Grupa A:
Cracovia – Lech Poznań (sobota, 11 maja, 20:30)
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (niedziela, 12 maja, 13:00; Canal+ Sport)
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (niedziela, 12 maja, 15:30)
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin (niedziela, 12 maja, 18:00)

Grupa B:
Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec (piątek, 10 maja, 18:00)
Wisła Kraków – Korona Kielce (piątek, 10 maja, 20:30)
Śląsk Wrocław – Wisła Płock (sobota, 11 maja, 15:30)
Miedź Legnica – Górnik Zabrze (sobota, 11 maja, 18:00)

36. kolejka (13-15 maja):

Grupa A:
Lech Poznań – Lechia Gdańsk (środa, 15 maja, 20:30)  
Zagłębie Lubin – Cracovia (środa, 15 maja, 20:30) 
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (środa, 15 maja, 20:30) 
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (środa, 15 maja, 20:30) 

Grupa B:
Arka Gdynia – Wisła Kraków (poniedziałek, 13 maja, 18:00)
Miedź Legnica – Śląsk Wrocław (wtorek, 14 maja, 20:30)
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce (wtorek, 14 maja, 20:30)
Górnik Zabrze – Wisła Płock (wtorek, 14 maja, 20:30)

37. kolejka (18-19 maja):

Grupa A:
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (niedziela, 19 maja, 18:00)
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin (niedziela, 19 maja, 18:00)
Piast Gliwice – Lech Poznań (niedziela, 19 maja, 18:00)
Cracovia – Pogoń Szczecin (niedziela, 19 maja, 18:00)

Grupa B:
Wisła Kraków – Miedź Legnica (sobota, 18 maja, 15:30)
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia (sobota, 18 maja, 15:30)
Korona Kielce – Górnik Zabrze (sobota, 18 maja, 15:30)
Wisła Płock – Zagłębie Sosnowiec (sobota, 18 maja, 15:30)

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00