AktualnościBodvarsson: Na tym etapie wiele się rozstrzyga

Bodvarsson: Na tym etapie wiele się rozstrzyga

– Piast chce zostać mistrzem, my walczymy o Ligę Europy. Nikt nie będzie odstawiał nogi – powiedział przed meczem z Piastem Gliwice obrońca Jagi. Bodvar Bodvarsson.

Islandczyk zdaje sobie sprawę z ciężaru gatunkowego niedzielnej potyczki przy Okrzei. – Będzie to bez wątpienia ważny mecz dla obu stron. Piast chce zostać mistrzem, my walczymy o Ligę Europy. Nikt nie będzie odstawiał nogi, a to jest końcówka sezonu i wiele rzeczy się rozstrzyga. To będzie ciężkie spotkanie – zapowiada lewy defensor.

Na początku tygodnia Jagiellonia pokazała sporo jakości i odporności wygrywając z Pogonią Szczecin. – Myślę, że pokazaliśmy się z dobrej strony. Od początku ruszyliśmy na rywala i to przyniosło efekty. Czy myślimy o finale? Coraz rzadziej. W poniedziałek pokazaliśmy, że porażka na Narodowym była bardzo pechowa. Za nami dwa dobre spotkania, więc warto byłoby iść za ciosem – deklaruje 24-letni zawodnik.

W tym sezonie o losach tytułu mistrzowskiego zadecyduje właśnie Jaga, która w ostatnich trzech kolejkach zagra z kandydatami do złota. – Oczywiście to od nas będzie zależało, ale nie mamy swojego faworyta i nikomu nie zamierzamy specjalnie pomagać. Mnie interesuje czwarta lokata, która da nam awans do finału. A kto będzie mistrzem? Mam bardziej poważne zmartwienia – zakończył Bodvar Bodvarsson.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00