AktualnościKadlec: Patrzymy tylko na najbliższe spotkanie

Kadlec: Patrzymy tylko na najbliższe spotkanie

– Zespół z Gliwic jest w dobrej formie, czeka nas trudny mecz, ale możemy wygrać w niedzielę i z takim założeniem jedziemy na najbliższe spotkanie – powiedział przed meczem z Piastem obrońca Jagiellonii, Andrej Kadlec.

Słowak podkreśla, że w tej chwili Jaga nie może oglądać się na rywali. – Musimy kompletować punkty. Chcemy awansować do Ligi Europy, dlatego należy skupić się na najbliższym rywalu. Piasta mogę bardzo komplementować, bo to silny rywal, który ostatnio wygrał w Warszawie z Legią. Zespół z Gliwic jest w dobrej formie, czeka nas trudny mecz, ale możemy wygrać w niedzielę i z takim założeniem jedziemy na najbliższe spotkanie – deklaruje prawy defensor.

W tym roku Piast zgarnął u siebie komplet zwycięstw. Gliwiczanie ostatnie punkty przed własną public, znością stracili w grudniu w meczu z… Jagiellonią. – Każda seria musi kiedyś dobiec końca. Wierzę, że w niedzielę odwrócimy tę serię i wywieziemy ze Śląska kolejne bardzo cenne punkty -zapowiada były piłkarz Spartaka Trnava.

Piast na ostatniej prostej włączył się do walki o tytuł mistrzowski. – To prawda, że nikt na nich nie liczył. Wszyscy skupiali się na wyścigu Legii z Lechią. Z drugiej strony można powiedzieć, że od nas zależy, komu przypadnie ten sukces – zakończył Andrej Kadlec.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00