AktualnościBida i Struski przedłużyli kontrakty z Jagiellonią!

Bida i Struski przedłużyli kontrakty z Jagiellonią!

Młodzi zawodnicy Jagiellonii Białystok – Bartosz Bida i Karol Struski – przedłużyli swoje kontrakty z naszym klubem, które będą obowiązywały do końca czerwca 2023 roku.

Młodzieżowy reprezentant Polski z rocznika 2001, Bartosz Bida, reprezentuje żółto-czerwone barwy od 2015 roku, kiedy to jako 14-latek przyszedł do Jagi ze Stali Rzeszów. Miniony sezon 18-letni obecnie zawodnik spędził na wypożyczeniu w pierwszoligowych Wigrach Suwałki, w których rozegrał 11 meczów oficjalnych i strzelił 5 goli.

Karol Struski, były piłkarz Górnika Łęczna, występuje w Jagiellonii od dwóch lat. Podobnie jak Bida, był częścią drużyny juniorów młodszych Wojciecha Kobeszki i Jana Pawłowskiego, która w 2018 roku sięgnęła po mistrzostwo Polski. W minionym sezonie 18-latek był jednym z liderów zespołu juniorów starszych, która w Centralnej Lidze Juniorów zajęła czwarte miejsce.

Latem, podobnie jak Bida, Struski zdołał przekonać do siebie trenera Ireneusza Mamrota, który włączył obu młodych Jagiellończyków do kadry pierwszej drużyny.

Bartek, Karol – gratulujemy przedłużenia kontraktów i życzymy wielu udanych występów w żółto-czerwonych barwach!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00