AktualnościHorin: Chcę pójść w ślady Tarasa

Horin: Chcę pójść w ślady Tarasa

– Pochodzę z Lwowa. Urodziłem się tam, wychowałem i grałem w miejscowej drużynie FK Lwów. Cieszę się, że mogłem podpisać kontrakt z Jagiellonią. To naprawdę duży krok naprzód w mojej karierze – mówił nowy zawodnik Jagiellonii, Oleg Horin.

– Chcę pokazać, na co mnie stać, wywalczyć miejsce w drużynie i wygrywać z Jagiellonią wszystko, co będzie możliwe – dodawał 19-letni ukraiński pomocnik, który określony został „nowym, młodym Tarasem Romanczukiem”.

– Tarasa poznałem dopiero po przyjeździe do Białegostoku. Wierzę, że pomoże mi on dobrze wprowadzić się do zespołu. Zdaję sobie sprawę, że mogę się również wiele od niego nauczyć – nie ukrywał Horin.

– Będę obserwował zarówno jego, jak i pozostałych kolegów z zespołu. Będę ciężko pracował, aby wywalczyć sobie miejsce w podstawowej jedenastce. Mam nadzieję, że jako piłkarz pójdę w ślady Tarasa i będę odnosił z Jagiellonią sukcesy – dodawał młodzieżowy reprezentant Ukrainy, który w Jagiellonii będzie grał z numerem 22, który przez wiele lat należał do ówczesnego kapitana Jagi – Rafała Grzyba.

– Czas pokaże, czy to będzie „ciężki numer”, ale jestem gotów, aby się zmierzyć z tym wyzwaniem – zakończył Oleg Horin.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00