AktualnościOzga przedłużył kontrakt z Jagiellonią

Ozga przedłużył kontrakt z Jagiellonią

Młody obrońca Jagiellonii Białystok, Michał Ozga, przedłużył kontrakt z naszym klubem. Nowa umowa 19-letniego zawodnika z Jagą będzie obowiązywała do końca czerwca 2023 roku.

Młodzieżowy reprezentant Polski z rocznika 2000 jest piłkarzem Jagiellonii od dwóch lat. Jako 17-latek Ozga trafił do naszego klubu z Progresu Kraków. Trenując przez ten czas głównie z pierwszą drużyną Jagi, młody stoper występował przede wszystkim w drużynie juniorów starszych w Centralnej Lidze Juniorów.

Na swój debiut w rozgrywkach Ekstraklasy, Michał Ozga musiał poczekać do 19 maja bieżącego roku, gdy rozegrał 90 minut w wyjazdowym spotkaniu z Lechią Gdańsk 0:2. Po letnim okresie przygotowawczym z pierwszą drużyną, Ozga będzie w zespole Ireneusza Mamrota jednym z kilku zawodników ze statusem młodzieżowca. 

Michale, gratulujemy przedłużenia kontraktu i życzymy wielu udanych występów w żółto-czerwonych barwach!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00