AktualnościTwarowski wypożyczony do Olimpii Grudziądz

Twarowski wypożyczony do Olimpii Grudziądz

Młody napastnik Jagiellonii Białystok Maciej Twarowski przedłużył kontrakt z naszym klubem do końca czerwca 2022 roku i został wypożyczony na sezon 2019/20 do pierwszoligowej Olimpii Grudziądz. 

18-letni Twarowski jest zawodnikiem Jagiellonii od półtora roku, odkąd przeniósł się do naszego klubu z MOSP-u Białystok. W sezonie 2017/18 zdobył z drużyną juniorów młodszych Wojciecha Kobeszki i Jana Pawłowskiego mistrzostwo Polski w swojej kategorii wiekowej, a w kolejnych rozgrywkach był ważnym ogniwem zespołu juniorów starszych, który zajął w Centralnej Lidze Juniorów czwarte miejsce.

„Twaro”, który na co dzień trenował z pierwszą drużyną Ireneusza Mamrota, zdołał również w niej zadebiutować w sezonie 2018/19. Najpierw rozegrał kilka minut w spotkaniu Pucharu Polski z Lechią Dzierżoniów (1:0), a później, już wiosną, zaliczył trzy występy w rozgrywkach Ekstraklasy. W sezonie 2019/2020 klubem Macieja Twarowskiego będzie Olimpia Grudziądz, która jest aktualnym beniaminkiem I ligi. 

Maciek, gratulujemy nowego kontraktu i życzymy powodzenia na wypożyczeniu!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00