AktualnościTrzech strzelało, jedenastu wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Trzech strzelało, jedenastu wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny ligowy weekend. 11 z nich świętowało zwycięstwa. Warto dodać, że w niższych klasach rozgrywkowych trzech z nich strzeliło cztery gole.

Raków Częstochowa
Dawid Szymonowicz rozegrał 90 minut w spotkaniu z Lechią Gdańsk. Beniaminek pokonał Lechię Gdańsk 2:1.

Szymon Łapiński oraz Paweł Gierach znaleźli się w wyjściowym składzie na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. „Łapa” opuścił boisko w 57. minucie, a Paweł zszedł z placu gry w 71. minucie. W spotkaniu nie wystąpił Michał Ozga. Suwalczanie pokonali „Górali” 1:0.

Odra Opole
Bez Martina Adamca zespół z Opola przegrał u siebie ze Stomilem Olsztyn 0:1.

Stal Mielec
Paweł Olszewski nie wystąpił w potyczce Olimpią Grudziądz. Drużyna z Województwa Podkarpackiego pokonała Olimpię Grudziądz 2:0.

Olimpia Grudziądz
Maciek Twarowski nie zagrał w spotkaniu ze Stalą Mielec.

Legionovia Legionowo
Bez Bartosza Gołaszewskiego zespół z Legionowa przegrał z Garbarnią Kraków 0:2.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błażej Niezgoda rozegrał 90 minut w potyczce ze Zniczem Biała Piska. Potyczka zakończyła się remisem 1:1. Bramkarz wypożyczony z Jagiellonii znalazł się również w składzie na mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Błażej zachował czyste konto, a nowodworzanie zremisowali 0:0.

Znicz Biała Piska
Mateusz Maliszewski wystąpił w spotkaniu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. „Malisza” spędził na boisku 90 minut, a zespół z Białej Piskiej zremisował 1:1. Rosły defensor znalazł się w wyjściowym składzie Znicza na potyczkę z Pelikanem Łowicz. Zespół z Białej Piskiej wygrał na wyjeździe 4:2.

Kacper Głowicki strzelił dwa, a Maciej Bortniczuk jednego gola w spotkaniu z Concordią Elbląg. 10 minut rozegrał również Mateusz Nikołajuk, a Olimpia wygrała tę potyczkę 4:1. W meczu z Sokołem Ostróda Bortniczuk rozegrał 67, a Kacper Głowicki 63 minuty. Drużyna z Zambrowa przegrała na Mazurach 1:4.

Ruch Wysokie Mazowieckie
Eryk Matus obejrzał żółtą kartkę i rozegrał 90 minut z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Drużyna z Wysokiego Mazowieckiego zremisowała 2:2.

Wisła Puławy
Michał Wolanin rozegrał 63 minuty w spotkaniu z Sokołem Sieniawa. Drużyna z Puław przegrała 0:1. Wolanin rozegrał również 90 minut w potyczce z Chełmianką Chełm. W tym starciu nie padły żadne bramki.

Orlęta Radzyń Podlaski
Artur Renkowski zagrał 82 minuty w spotkaniu Motorem Lublin (remis 0:0), a także 90 minut ze Stalą Kraśnik (wygrana Orląt 2:1).

Korona Rzeszów
Bartłomiej Gwizdała rozegrał 45 minut z Sokołem Kolbuszowa (wygrana 2:1) oraz osiem minut z Karpatami Krosno (remis 0:0)

Hetman Białystok
Stanisław Łupiński zagrał 12 minut ze Spartą Szepietowo. Maciej Polak, Michał Nos i Jędrzej Rosłan nie pojawili się na boisku. Białostoczanie przegrali na wyjeździe 2:3.

ŁKS Łomża
Filip Dojlida znalazł się w składzie na mecz z Biebrzą Goniądz. Zawodnik przebywał na boisku przez 90 minut, a łomżanie wygrali na wyjeździe 3:1.

Tur Bielsk Podlaski
Patryk Niemczynowicz strzelił gola Promieniowi Mońki. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii przebywał na boisku do 73. minucie, a bielszczanie pokonali Promień 4:1.