AktualnościLWJM2: AP Jagiellonia II 2004 na szóstkę

LWJM2: AP Jagiellonia II 2004 na szóstkę

Zespół AP Jagiellonia II Białystok z rocznika 2004 wygrał z Hetmanem Białystok 6:1 w spotkaniu 5. kolejki II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych.

– Jak w każdym meczu mieliśmy założone jak najszybsze zdominowanie drużyny przeciwnej, aczkolwiek boisko Zespołu Szkół Mechanicznych jest znacznie mniejsze od tego, na którym na co dzień trenujemy, co ułatwiało obronę Hetmanowi – opowiadał trener Gabriel Iwacewicz.

– W pierwszej połowie stworzyliśmy pięć bardzo dobrych sytuacji i kilkanaście innych zakończonych strzałem, ale nasza skuteczność była niezadowalająca. Przy wyniku 2:0, po zamieszaniu w polu karnym, Hetman zdobył gola kontaktowego i do przerwy wynik się nie zmienił . Cała połowa była przeciętna w naszym wykonaniu, brakowało nam dokładności . Ja jako trener nie musiałem motywować chłopaków w przerwie, zrobił to sędzia po gwizdku na przerwę, dając czerwoną kartkę naszemu zawodnikowi – dodawał szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

– Po przerwie, grając o jednego mniej, zagraliśmy dwa razy lepiej, strzelając cztery bramki, nie tracąc przy tym żadnej. Do tego nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Wiemy jednak, nad czym mamy pracować i na tym się skupiamy – podsumował trener Iwacewicz.

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2003) – 5. kolejka:
Hetman Białystok – AP Jagiellonia II Białystok 1:6 (1:2)

Bramki dla Jagi: Jastrzębski, Michajłow, Kaliszczyk, Bohdziel, Dojlida, Podczarski.

AP Jagiellonia II: Chomaciuk (46’ Nienałtowski), Sobolewski, Jastrzębski (82’ Kalicki), Michajłow, Czapla (46’ Chim), Kaliszczyk, Protaziuk, Bohdziel (76’ Marciszewski), Sadowski, Dojlida (76’ Miłosiewicz), Drozdowski (46’ Podczarski).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00