AktualnościPrzedłużamy zapisy do Ligi Biznesu Jagiellonia

Przedłużamy zapisy do Ligi Biznesu Jagiellonia

Uwaga, już w listopadzie rozpoczną się rozgrywki Ligi Biznesu Jagiellonia. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Białymstoku – rozgrywki piłkarskie dedykowane firmom oraz przedsiębiorstwom. Zapisy do turnieju przedłużyliśmy do końca października.

Liga Biznesu Jagiellonia jest pionierskim projektem w Północno-Wschodniej Polsce. To pierwsza liga piłkarska w naszym rejonie dedykowana firmom oraz przedsiębiorstwom nie tylko z Białegostoku, ale także całego Podlasia. Do udziału zapraszamy wszystkie firmy – duże i małe, korporacje, a także przedstawicieli rodzinnego biznesu. Wszystkich nas łączy jeden cel – jest nim sport oraz dobra zabawa. Jeżeli zatem szukasz dobrego sposobu na integrację ze współpracownikami, aktywne spędzenie wolnego czasu i dobrą zabawę w gronie znajomych, to oferta przygotowana przez Ligę Biznesu Jagiellonia wydaje się być bardzo atrakcyjna.

Rozgrywki będą toczyły się w jednym z najnowocześniejszych ośrodków piłkarskich w Polsce. Uczestnicy turnieju będą korzystali z nowych szatni, spotkania będą prowadzone przez profesjonalnych sędziów, a w chłodne jesienne wieczory, rywalizacja będzie toczyła się pod balonem przy sztucznym oświetleniu. Zapewniamy wodę, piłki oraz opiekę medyczną. Na koniec rundy wszyscy uczestnicy turnieju spotkają się podczas oficjalnego bankietu, który odbędzie się w jednym z białostockich klubów. Podczas kolacji udekorujemy zwycięzców w swoich kategoriach. Gośćmi specjalnymi imprezy wieńczącej rundę będą zawodnicy oraz trenerzy Jagiellonii.

Warto brać udział w naszej imprezie. Jednym z uczestników będą oldboje Jagiellonii. Ponadto zwycięska drużyna otrzyma 10 biletów na mecz reprezentacji Polski, wraz z transportem na stadion.

Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty. Wejdź na naszą stronę i zgłoś swoją drużynę! Spotkajmy się już niebawem na boiskach przy Elewatorskiej!

Zapisy prowadzimy do 31.10. Koszt wpisu jednej drużyny wynosi 3000 złotych netto. W jednym zespole może być zgłoszonych maksymalnie 10 osób. Każdy mecz będzie trwał 2×20 minut. Spotkania będą rozgrywane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ośrodku Treningowym Jagiellonii przy ulicy Elewatorskiej.

Do tej pory swój udział w Lidze Biznesu Jagiellonia potwierdziły: Lega & Peuim, Aptel, Oldboje Jagiellonii, Pallap 4Technology, Biameditek oraz Margo Worldwide. Już dziś twoja drużyna może dołączyć do tego grona!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00