AktualnościCLJ: Juniorzy starsi na remis z Escolą

CLJ: Juniorzy starsi na remis z Escolą

Juniorzy starsi Jagiellonii Białystok zremisowali na wyjeździe z Escolą Varsovia 1:1 w sobotnim spotkaniu 9. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Jedynego gola dla Jagi strzelił w tym meczu Aleks Włodarczyk.

– Nie jesteśmy do końca zadowoleni z tego wyniku, ponieważ rozegraliśmy dziś naprawdę dobry mecz – opowiadał trener Krzysztof Zalewski.

– W pierwszej połowie mieliśmy trzy sytuacje stuprocentowe do strzelenia gola, ale do przerwy schodziliśmy przy wyniku bezbramkowym. W drugiej części gry zdołaliśmy wyjść na prowadzenie, gdy w 73. minucie gry po akcji zespołowej Bartek Musiolik wpadł z piłką w pole karne i dograł ją wzdłuż bramki, gdzie akcję skutecznie zamknął Aleks Włodarczyk – kontynuował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

– Do tego czasu kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia, ale już kilka minut później po naszym stałym fragmencie gry gospodarze zdołali wyprowadzić kontratak, który dwukrotnie mogliśmy przerwać, ale ostatecznie zawodnik rywali wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i doprowadził do wyrównania – dodawał opiekun młodych Jagiellończyków.

– Koniec końców mecz zakończył się remisem i o ile z gry chłopaków mogę być jak najbardziej zadowolony, tak z wyniku już nie do końca, bo myślę, że straciliśmy w Warszawie dwa punkty – podsumował trener Zalewski.

Centralna Liga Juniorów (2002) – 9. kolejka:
Escola Varsovia – Jagiellonia Białystok (2002) 1:1 (0:0)

Bramki: ? 80’ – Włodarczyk 73’.

Jagiellonia: Dziekoński – Żarejko, Krygier, Żukowski, Murawski – Masłowski (84’ Jarosz), Bieliński (64’ Latuszek), Kozłowski (62’ Włodarczyk), Musiolik (75’ Mazur), Frydrych – Toporkiewicz.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00