AktualnościGrali w niższych ligach, czyli bilans wypożyczonych

Grali w niższych ligach, czyli bilans wypożyczonych

Chociaż w weekend wszyscy żyli meczami reprezentacji, to w niższych ligach toczyła się rywalizacja o punkty w tabeli. 11 wystąpiło w swoich meczach, a sześciu świętowało ligowe zwycięstwa.

Granada CF B
Luka Gugeszaszwili nie wystąpił w spotkaniu przeciwko San Luqueno. Jego drużyna wygrała 1:0.

Olimpia Grudziądz
Bez Macieja Twarowskiego zespół z Grudziądza przegrał na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:1.

Legionovia Legionowo
Bartosz Gołaszewski rozegrał 90 minut w spotkaniu z Gryfem Wejherowo. Drużyna spod Warszawy wygrała na Pomorzu 2:1.

Mateusz Nikołajuk pojawił się na boisku w 60. minucie spotkania z KS-em Wasilków. Nasz zawodnik opuścił plac gry w 88. minucie spotkania. W 80. minucie trener Tomasz Kulhawik wpuścił na plac gry Macieja Bortniczuka. Kacer Głowicki nie wystąpił w tym meczu. Olimpia wygrała w Wasilkowie z tamtejszym KS-em 1:2.

Znicz Biała Piska
Mateusz Maliszewski nie wystąpił w potyczce przeciwko Huraganoi Kaczkan Morąg. Drużyna z Białej Piskiej wygrała na wyjeździe 2:1.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błażej Niezgoda obejrzał z ławki rezerwowych zwycięstwo nowodworzan na stadionie Polonii Warszawa. Świt wygrał przy Konwiktorskiej 1:0.

Orlęta Radzyń Podlaski
Artur Renkowski rozegrał cały mecz przeciwko Wiśle Puławy. Potyczka zakończyła się remisem 0:0.

Wisła Puławy
Michał Wolanin zaliczył 90-minutowy występ z Orlętami Radzyń Podlaski. Mecz zakończył się podziałem punktów po remisie 0:0.

Podlasie Biała Podlaska
Bez Karola Buzuna zespół z Białej Podlaskiej zremisował w Chełmie z Chełmianką 2:2.

Korona Rzeszów
Bartłomiej Gwizdała obejrzał z ławki rezerwowych domowy remis z Partyzantem Mal-Bud Targowiska. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

ŁKS Łomża
Krystan Maciejuk oraz Filip Dojlida rozegrali po 90 minut, a Maciej Kozłowski 45 minut w spotkaniu z Sokołem Sokółka. Łomżanie przegrali na wyjeździe 1:3.

Tur Bielsk Podlaski
Patryk Niemczynowicz zagrał 80 minut przeciwko Cresovii Siemiatycze. Bielszczanie wygrali na wyjeździe 2:0.

Hetman Białystok
Stanisław Łupiński zagrał 89 minut z Biebrzą Goniądz, a na 120 sekund przed końcem zmienił go Maciej Polak. Jędrzej Rosłan oraz Michał Nos znaleźli się poza kadrą. Zespół z Białegostoku wygrał na wyjeździe 2:1.