AktualnościGra Akademia: 15-19 listopada [PLAN MECZÓW]

Gra Akademia: 15-19 listopada [PLAN MECZÓW]

To już ostatnie dni z jesiennymi meczami ligowymi naszej Akademii. Oto, co nas czeka już w najbliższy weekend.

Podczas gdy w piątek swój sezon Ligi Wojewódzkiej Młodzików zakończy przy Elewatorskiej zespół z rocznika 2008, w sobotę w Białymstoku zagrają zarówno nasze rezerwy, jak i drużyny występujące w Centralnej Lidze Juniorów.

Jagielloński drugi zespół o godzinie 14:00 zakończy jesienne zmagania w podlaskiej IV lidze. Prowadzący w tabeli podopieczni Wojciecha Kobeszki i Jana Pawłowskiego, którzy zapewnili już sobie tzw. „mistrzostwo jesieni”, na koniec rundy zmierzą się przy Elewatorskiej ze Spartą Augustów. Niewykluczony w tym spotkaniu jest występ sporej liczby zawodników z pierwszej drużyny Ireneusza Mamrota. Jako że mecz będzie rozgrywany na boisku naturalnym, wstęp na trybuny będzie wolny, aczkolwiek liczba miejsc jest ograniczona.

Również w sobotę, ale o godzinie 12:00, zostanie rozegrany mecz Centralnej Ligi Juniorów. Juniorzy starsi Jagiellonii „pod balonem” zmierzą się z Wisłą Kraków. Podopieczni Krzysztofa Zalewskiego i Michała Szóstko postarają się przerwać serię ośmiu meczów bez wygranej, oddalić się przy tym od strefy spadkowej i zapewnić sobie spokojną zimę.

Niemalże równolegle, ale na boisku bocznym Stadionu Miejskiego swoją rundę zakończy drużyna Jagiellonii 2005. Młodzi piłkarze Hermesa i Łukasza Tupalskiego, którzy już zapewnili sobie zwycięstwo w grupie A Centralnej Ligi Juniorów U-15, na koniec rozgrywek zmierzą się z AP Talent Białystok.

W najbliższych dniach odbędą się również baraże o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17, w których weźmie udział nasza drużyna AP Jagiellonia z rocznika 2004. Podopieczni Tomasza Bernatowicza i Adriana Citko zagrają ze Stomilem Olsztyn. Pierwszy mecz odbędzie się w sobotę w Olsztynie, a rewanż we wtorek przy Elewatorskiej.

Oto plan meczów naszej Akademii na najbliższe dni:

IV Liga:
Jagiellonia II Białystok – Sparta Augustów (sobota, 14:00, ośrodek treningowy przy Elewatorskiej – boisko naturalne) – AKTUALIZACJA

Centralna Liga Juniorów (2002):
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków (sobota, 12:00, ośrodek treningowy przy Elewatorskiej – hala)

Centralna Liga Juniorów U-15 (2005):
AP Talent Białystok – Jagiellonia Białystok (2005) (sobota, 13:30, boisko boczne Stadionu Miejskiego)

Centralna Liga Juniorów U-17 (2003) – baraże:
Stomil Olsztyn – AP Jagiellonia Białystok (2004) (sobota, 11:00)
AP Jagiellonia Białystok – Stomil Olsztyn (wtorek, 11:00, ośrodek treningowy przy Elewatorskiej – hala)

Liga Wojewódzka Młodzików (2007):
AP Jagiellonia II Białystok (2008) – Ruch Wysokie Mazowieckie (piątek, 18:15, ośrodek treningowy przy Elewatorskiej – hala)

Zaznaczamy, że mecze w hali pneumatycznej naszego ośrodka treningowego przy ulicy Elewatorskiej rozgrywane są bez udziału publiczności.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00