AktualnościRunje: Chcemy tak grać w każdym meczu

Runje: Chcemy tak grać w każdym meczu

– Chcemy tak grać w każdym meczu. Czasami się uda, a czasami nie. Dzisiaj na nasze szczęście się udało – mówił po meczu z Arką Ivan Runje.

– Myślę, że kontrolowaliśmy wszystko od początku do końca, także w defensywie. Byliśmy skoncentrowani od pierwszej minuty. Wiedzieliśmy, ze mamy coś do udowodnienia, zwłaszcza po ostatnim meczu z Piastem. Od początku ruszyliśmy na nich i myślę, ze wszyscy zagraliśmy dzisiaj dobry mecz – dodawał obrońca Jagi, który sam miał po rzucie rożnym dobrą okazje do strzelenia gola.

– Myślę, ze to była dobra sytuacja. Nie trafiłem czysto tej piłki, ale nie mam do siebie żadnych pretensji. Czasami się trafia czasami nie. Mam nadzieję, ze następnym razem będzie bramka – zaznaczał Runje.

– Widać, że przy stałych fragmentach gry jesteśmy bardzo silni. Mieliśmy aż 15 rzutów rożnych, jesteśmy bardzo mocni w tym segmencie. Codziennie nad tym pracujemy, zostajemy po treningach i ćwiczymy uderzenia głową, co widać – przyznawał stoper Żółto-Czerwonych, który mógł być usatysfakcjonowany grą defensywną zespołu.

– Jeżeli chodzi o Arkę, to uważam, że tylko ten wolej z pola karnego z pierwszych minut i późniejszy strzał głową – to były ich najlepsze sytuacje. Możemy być bardzo zadowoleni z tego jak graliśmy w defensywie – zakończył Ivan Runje.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00