AktualnościSandomierski: Nie miałem dużo pracy

Sandomierski: Nie miałem dużo pracy

– Nie ukrywajmy, nie miałem dużo pracy. Cały zespół w defensywie spisywał się bardzo dobrze, nie pozwalaliśmy Arce praktycznie na nic – mówił po wygranej z Arką Gdynia (2:0) Grzegorz Sandomierski.

– Cieszy to, że po pierwszej bramce podwyższyliśmy na 2 do 0 i zamknęliśmy ten mecz, kontrolowaliśmy go już do samego końca. Mieliśmy wyraźną przewagę w spotkaniu i miałem nadzieję, że prędzej czy później ta bramka wpadnie. Wierzyliśmy w to, ja wierzyłem, i cieszymy się, że te bramki padły – dodawał golkiper Jagi, który rozegrał pierwszy mecz w tym sezonie PKO Ekstraklasy.

– Chciałem być fair wobec siebie i być gotowym, czekając kiedy ta szansa nadejdzie. I dzisiaj nadeszła, Na treningach robiłem wszystko, żeby pomóc w tej decyzji trenerowi. Cieszę się, że dzisiaj udało się zagrać. Chciałbym również podziękować Damianowi Węglarzowi za zachowanie w stosunku do mnie i za pomoc, którą czułem przed samym meczem – dodawał wychowanek Żółto-Czerwonych.

Jaga traci obecnie do ligowego podium dwa punkty. – Tabela jest bardzo płaska i seria zwycięstw może nas wywindować w górę. Chcemy pójść za ciosem w kolejnym meczu, bo tylko takie rzeczy mogą nam pomóc wywindować się w górę – zakończył Sandomierski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00